Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

Pierwsza rezerwacja


Dziś podróż rozpoczyna się w Internecie i wiele osób przekonało się już jak proste i wygodne jest dokonywanie rezerwacji przez Internet. Chcielibyśmy pokazać jak przebiega ten proces w serwisie 4hotele.pl.

Wysłany przez Państwa formularz rezerwacji trafia bezpośrednio do operatora. Po dokonaniu płatności, informacja przekazywana jest do hotelu za pośrednictwem systemu i rezerwowany jest nocleg w Państwa imieniu.

Jednocześnie na wskazany przez Państwa adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie rezerwacji i voucher. Voucher należy wydrukować i zabrać ze sobą do hotelu.

Zależy nam na tym aby rezerwowanie noclegów na stronach naszego serwisu było proste, ale jednocześnie bezpieczne. Dzięki współpracy z firmą eCard możemy zaoferować Państwu najwyższe bezpieczeństwo operacji płatności kartą.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy najważniejsze elementy procesu rezerwacji w serwisie 4hotele.pl.

 • 1. Jak rezerwować ?

  Po dokonaniu wyboru hotelu z listy na wybraną przez Państwa datę należy wypełnić i wysłać formularz rezerwacji. Rezerwacja jest skuteczna po dokonaniu płatności.

 • 2. W jaki sposób dokonać płatności ?

  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i pragnąc zapewnić komfort obsługi proponujemy kilka możliwości dokonywania płatności :

  • a) Kartą (transakcje OnLine i na zapytanie)

   Dokonując płatności kartą za rezerwację noclegu zostajecie Państwo automatycznie przeniesieni do Centrum Autoryzacji Kart firmy eCard. Połączenie to gwarantuje bezpieczeństwo dokonywanej transakcji.

   Honorowane są karty kredytowe i karty do transakcji internetowych zabezpieczone specjalnym trzycyfrowym pin-em (CVV/CVC).

   Obecnie obsługiwane są następujące karty:

   • - Visa
   • - MasterCard
   • - American Express

  • b) Przelewem bankowym (transakcje na zapytanie)

   Płatność za rezerwację następuje przelewem z Państwa rachunku na rachunek Operatora, a potwierdzenie wykonania przelewu należy przesłać do serwisu 4hotele.pl.

  • c) Przekazem pocztowym (transakcje na zapytanie)

   Płatności za rezerwacje dokonywane za pomocą przelewu lub przekazu pocztowego i wymagają przesłania potwierdzenia.

  • d) Rezerwuj - Przelew do 3 dni przed (transakcja Offline dla obiektów dostępnych Online)

   Dokonujemy rezerwacji w imieniu rezerwującego po dokonaniu przez niego płatności na nasz rachunek. Rezerwujący otrzymuje potwierdzenie zgłoszenia. Bardzo istotne jest szybkie dokonanie przelewu gdyż nie ma pewności iż nocleg będzie nadal dostępny. W przypadku braku możliwości rezerwacji szukamy alternatywnego rozwiązania lub zwracamy wpłacone środki.

  • e) Płatność na miejscu w hotelu

   Płatność za rezerwacje dokonują Państwo bezpośrednio po przyjeździe na miejsce w hotelu. Przy dokonywaniu rezerwacji wymagane może być podanie numeru karty kredytowej w celu zablokowania przez hotel środków do momentu przyjazdu do obiektu i uregulowania należności za nocleg.

Szczegóły - "WARUNKI REZERWACJI"