Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

Warunki rezerwacji

Serwis 4hotele.pl współpracuje z operatorami PTQV oraz eTravel.

Serwis 4hotele.pl w procesie rezerwacji zobowiązany jest do dokonywania rezerwacji na warunkach operatora.

Na warunkach operatora dokonywane są rezerwacje:

1) poprzez płatność kartą,
2) poprzez płatność przelewem internetowym,
3) rezerwacja na zapytanie
4) poprzez płatność przelewem tradycyjnym na konto operatora

Regulamin PTQV - "WARUNKI REZERWACJI"

Regulamin eTravel - "WARUNKI REZERWACJI"


Serwis 4hotele.pl przy realizowaniu rezerwacji poprzez inne metody płatności stosuje regulamin wewnętrzny do momentu dokonania rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji przez serwis 4hotele.pl obowiązuje regulamin operatorów.

Regulaminowi wewnętrznemu podlegają rezerwacje:

 • 1. REZERWUJ - PRZELEW DO 3 DNI PRZED

  Rezerwujący zobowiązany jest do przesłania w jak najkrótszym czasie należności na niżej wymienione konto Serwisu, nie później niż 3 dni przed datą planowanego przyjazdu:

  Prochem spółka z o.o.
  ul. Świerczewska 5, 71-066 Szczecin
  Alior Bank SA
  98 2490 0005 0000 4600 7517 3953

  Nr zgłoszenia rezerwacji niezbędny jest w tytule przelewu.

  Po dokonaniu zgłoszenia rezerwacji "Rezerwuj - Przelew do 3 dni przed" serwis przesyła na adres e-mail Rezerwującego potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zawierające Nr zgłoszenia rezerwacji.

  W przypadku nie podania numeru zgłoszenia rezerwacji, Serwis zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania rezerwacji.

  W momencie otrzymania środków Serwis rozpocznie proces dokonywania rezerwacji, zamówionej przez Rezerwującego. Serwis zobowiązany jest do przedstawienia alternatywnej oferty, jeżeli rezerwacja wskazana przez Rezerwującego jest niemożliwa do realizacji.

  W przypadku, gdy od momentu dokonania przez Rezerwującego rezerwacji w systemie 4hotele.pl do momentu przelania pieniędzy na konto Serwisu, cena usługi ulegnie zmianie:

  • a) na wyższą

   Rezerwujący zobowiązany jest do dokonania przelewu niedopłaty na konto serwisu i przesłania dowodu wpłaty w terminie nie krótszym niż 3 dni przed datą rozpoczęcia rezerwacji.

  • b) na niższą

   Serwis zobowiązany jest do zwrotu różnicy między kwotą wpłaconą przez Rezerwującego a wartością rezerwacji.

  Jeżeli wpłata została dokonana w terminie krótszym niż 3 dni przed datą rozpoczęcia rezerwacji, Serwis zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania rezerwacji. W przypadku, kiedy usługa zamówiona przez Rezerwującego nie może dojść do skutku, wpłacona kwota zostanie zwrócona Rezerwującemu, przelewem nie później niż na dwa dni od momentu rezygnacji.

  W momencie dokonania rezerwacji przez Serwis w imieniu rezerwującego Rezerwacja jest skuteczna. Serwis zobowiązany jest do przesłania potwierdzenia rezerwacji, na adres e-mail, nie później niż 24h od zaistniałego faktu.

 • PŁATNOŚĆ ZA USŁUGI DODATKOWE

  Za usługi nie objęte zamówieniem (np. dodatkowe noclegi, płatna telewizja czy mini bar w hotelu), należność musi zostać uregulowana na miejscu przez Rezerwującego. Jednostką płatniczą jest złoty (PLN). Ceny przedstawiane w EURO i USD są przeliczane po kursie dnia. Wszelkie różnice z tytułu płatności mogą wynikać z różnic kursowych transakcji realizowanej przez centrum obsługi karty kredytowej Rezerwującego lub banku Rezerwującego.


  POTWIERDZENIE

  Wszystkie usługi realizowane za pośrednictwem serwisu 4hotele.pl są potwierdzane w trybie automatycznym. Wybrane usługi wymagają indywidualnego potwierdzenia przez Operatora, w tym przypadku jest ono przesyłane w ciągu 2 dni roboczych na adres e-mail wskazany przez Rezerwującego w formularzu. Potwierdzenie zawiera dane rezerwacji lub informację o braku miejsc we wskazanym terminie. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwację uważa się za zakończoną.


  DANE OSOBOWE

  Dokonując rezerwacji na stronach internetowych 4hotele.pl, Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych serwisu 4hotele.pl oraz firm eSafe Bezpieczne Dane (właściciel serwisu 4hotele.pl), operatorów PTQV lub eTravel odpowiedzialnych za sam proces rezerwacji. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.