Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Holiday Inn

  Hotel Holiday Inn

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Grodzka 36
  Bydgoszcz

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      270 PLN

  Mapa Hotel Holiday Inn

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Holiday Inn Bydgoszcz Hotel jest położony w sąsiedztwie krajobrazów rzeki Brdy w samym sercu kulturalnego, biznesowego, komercyjnego i rozrywkowego centrum miasta. Odległość hotelu od lotniska wynosi zaledwie 3,5km, natomiast z dworca kolejowego - 2,4 km. Hotel znajduje się w sąsiedztwie Opera Nova Congress Center oraz Starego Miasta.

Zakwaterowanie :

Holiday Inn Bydgoszcz oferuje 134 pokoje gościnne, przygotowane z największą dbałością o komfort wypoczynku. Ciepła kolorystyka pomieszczeń, wielofunkcyjne oświetlenie oraz szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprzyjają pracy oraz zapewniają relaks. Zachęcamy Państwa do wypoczynku w pełni wyposażonym i luksusowym pokoju typu suite z pięknym widokiem na całe miasto. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, minibar, urządzenia do parzenia kawy i herbaty, telefon oraz telewizję satelitarną z kanałami filmowymi. Dodatkowo w pokojach zainstalowano szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz sejf umożliwiający przechowywanie „notebook”. Pokoje w pełni spełniają zarówno potrzeby gościa biznesowego jak i podróżującego z rodziną. Ponadto trzy pokoje dostosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla Gości szukających dodatkowej przestrzeni i wygody hotel posiada 8 nowocześnie zaprojektowanych apartamentów typu "Suite". Każdy z nich składa się z pokoju gościnnego i przestronnej sypialni z komfortową łazienką z wanną oraz prysznicem.

Wyposażenie :

Zachęcamy Państwa do korzystania z MiniGym i sauny w celu utrzymania kondycji oraz poprawy samopoczucia. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych nad rzeką Brdą zachęca również do codziennego joggingu. Hotel posiada 58 podziemnych miejsc parkingowych.

Wyżywienie :

Restauracja „Bolero” zaprasza w podróż kulinarną po bogatych w dziedzictwo gastronomiczne regionach Polski oraz krajach Europy. Naszą domeną jest bogaty „Bufet Śniadaniowy” oraz Familijny Niedzielny Brunch. Dzień rozpoczęty w „Libretto” Lounge Bar wyśmienitą kawą to preludium kolejnych naszych propozycji.

Konferencje :

Hotel oferuje 6 sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszy sprzęt konferencyjny dostęp do szybkiego interenetu HSIA. Największa sala przystosowana jest dla 350 osob w układzie teatralnym. Wszystkie sale są klimatyzowane z dostępem światła dziennego.

Bydgoszcz