Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Park Hotel

  Park Hotel

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Wrocławska 3
  Bydgoszcz

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      180 PLN

  Mapa Park Hotel

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

PARK HOTEL jest usytuowany w centrum Bydgoszczy, w miejscu gdzie zbiegają się najważniejsze szklaki komunikacyjne. Usytuowany na skraju malowniczego parku nad Bydgoskim Kanałem. Tak dogodna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta.

Zakwaterowanie :

W hotelu znajduje się 35 pokoi 1 i 2 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, mini bar, tv sat, telefon oraz dostęp do internetu.

Wyposażenie :

Zmotoryzowanym Gościom proponujemy pozostawienie samochodu na bezpiecznym, położonym przy hotelu, zamkniętym parkingu.

Wyżywienie :

Restauracja Przy IV Śluzie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród gości hotelowych, jak i osób poszukujących sprawdzonego, gwarantującego wysoką jakość lokalu na zorganizowanie imprezy rodzinnej lub spotkania biznesowego. Ta położona w centrum Bydgoszczy restauracja, sąsiaduje z pięknym, historycznym parkiem, rozciągającym się wzdłuż brzegów Kanału Bydgoskiego. Restauracja może pomieścić jednorazowo 120 osób. W restauracji czeka na Państwa: bogate Menu, klimatyczne wnętrze, kącik zabaw dla dzieci, dostęp do bezprzewodowego internetu.

Konferencje :

Park Hotel w Bydgoszczy, to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań firmowych. W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Park Hotelu w centrum Bydgoszczy znajdziecie Państwo idealne warunki do zorganizowania kameralnego spotkania biznesowego jak i dużej konferencji. Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić łącznie 495 osób.

Bydgoszcz