Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Ratuszowy

  Hotel Ratuszowy

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Długa 37
  Bydgoszcz

  Stare Miasto

  Mapa

  Cena od :

      160 PLN

  Mapa Hotel Ratuszowy

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Położony na bydgoskiej Starówce wśród zabytkowych kamienic dwugwiazdkowy hotel Ratuszowy jest obiektem hotelarskim od 1882 roku. Zakupiony w 1880r. od miasta budynek ratusza ówczesny właściciel poddał gruntownemu remontowi i rozbudowie przystosowując go do nowej funkcji.

Zakwaterowanie :

Do dyspozycji gości jest obecnie 42 miejsca hotelowe, 16 pok. 1 os. 12 pok. 1-os. oraz 1 apartament. Jest również mini barek w recepcji. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, radio i telefon. Na życzenie gości wyposażenie może być uzupełnione o suszarkę do włosów, żelazko, łóżeczko dla dziecka. Dla gości niepalących oferujemy specjalnie wydzielone piętro.

Wyposażenie :

W hotelu znajduje się restauracja, sala konferencyjna i mini barek w recepcji.

Wyżywienie :

Zapraszamy do korzystania z usług gastronomicznych hotelowej restauracji Ratuszowa. Przenikanie klimatu bydgoskiej Starówki, przytulne wnętrze restauracji, a przede wszystkim wyborna, domowa kuchnia i przystępne ceny stanowią o tym, że wizyta w niej jest dobrym wyborem. Restauracja organizuje również kameralne imprezy i wszelkiego rodzaju przyjęcia.

Konferencje :

Hotel posiada salę konferencyjną przeznaczoną do organizowania konferencji, szkoleń, a także wszelkich uroczystości okolicznościowych. Pod potrzeby kameralnych spotkań biznesowych proponujemy Państwu apartament biurowy dla 6-8 osób.

Bydgoszcz