Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel 500 Cieszyn

  Hotel 500 Cieszyn

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Graniczna 46
  Cieszyn

  Przedmieścia

  Mapa

  Cena od :

      124 PLN

  Mapa Hotel 500 Cieszyn

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel zlokalizowany jest pod Cieszynem, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. To ostatni hotel (1,5 km)przed przejściem granicznym Cieszyn-Boguszowice, na granicy z Czechami, położony przy głównym szlaku prowadzącym ze Skandynawii i Wybrzeża Bałtyckiego do największych miast centralnej i południowej Europy. Warto dodać, że w ciągu roku granicę w Cieszynie przekracza ponad 20 mln osób i prawie 3,5 mln pojazdów.Ten mały, kameralny hotelik, usytuowany bezpośrednio przy międzynarodowej trasie A1, prowadzącej z Warszawy przez Katowice, Bielsko do Czech, to wymarzone miejsce na przerwę w podróży, dlatego często z naszych usług korzystają podróżujący służbowo biznesmeni oraz urlopowicze udający się do Włoch, czy chociażby Austrii.

Zakwaterowanie :

Hotel ma 67 miejsc noclegowych w 30 pokojach. Wszystkie pokoje są z łazienkami, wyposażone w telewizor i telefon z możliwością pracy przy biurku. Studio składa się z dwóch pokoi: saloniku z mini barkiem oraz sypialni z szerokim łóżkiem, łazienką i dodatkowym telewizorem.Jeden z pokoi przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych - zadbano także o osoby niepalące. Aranżacja pokoi - jasne kolory ścian, meble w odcieniu jasnego drewna oraz kremowe zasłony - stwarza kameralny, spokojny nastrój co sprzyja relaksowi przed dalszą podróżą.

Wyżywienie :

W hotelu do dyspozycji Gości jest urządzona w nowoczesnym stylu restauracja, serwująca potrawy polskiej kuchni tradycyjnej oraz regionalnej, cocktail bar, a w okresie letnim, ogródek piwny i dania grillowe. Atrakcją naszego menu są pyszne domowe wypieki.

Cieszyn