Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Centrum Wypoczynkowe Galion

  Centrum Wypoczynkowe Galion

  3 gwiazdki

  (Ośrodek sportowy)

  ul. Stogi 20
  Gdańsk

  Poza Centrum, Nad Morzem

  Mapa

  Cena od :

      210 PLN

  Mapa Centrum Wypoczynkowe Galion

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ciekawej oferty nowo otwartego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion w Gdańsku – Górkach Zachodnich. Malowniczo położony obiekt Wisły Śmiałej a wybrzeżem Morza Bałtyckiego w strefie ochronnej Rezerwatu Ptasi Raj posiadający własną, nowoczesną i największą w tej części wybrzeża marinę żeglarską zaprasza Gości indywidualnych, firmy oraz agencje eventowe. Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia team – building, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Doskonała lokalizacja od centrum Gdańska (15 minut jazdy samochodem) z łatwym dostępem do licznych atrakcji Trójmiasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu, sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do zorganizowania imprezy jak i wypoczynku.

Zakwaterowanie :

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion oddaje do dyspozycji Gości nowoczesny i funkcjonalny hotel posiadający 44 pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz 3 pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie. Dysponuje 100 miejscami noclegowymi. W pokojach jest dostęp do internetu przewodowego. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową.

Wyposażenie :

Bazę Centrum GALION stanowi przystań ograniczona betonowym nabrzeżem i drewnianymi pomostami z miejscami do cumowania wewnątrz tego akwenu. Centrum GALION posiada nowoczesną i największą w tej części wybrzeża morską przystań jachtową, skąd można wypłynąć drogami śródlądowymi na Jeziorak lub poprzez Zatokę Gdańską na Morze Bałtyckie. Oferujemy do czarterów i szkoleń sprzęt pływający. Organizujemy również rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej, do Rezerwatu Ptasi Raj oraz wyjazdy na połowy dalekomorskie. W swojej bogatej ofercie proponujemy zimowanie jachtów na kei oraz slipowanie w hangarach do 5 metrów wysokości. Oferujemy również usługi remontowe, szkutnicze i mechaniczne.

Wyżywienie :

GALION posiada własną restaurację, w której serwuje, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników dobrej kuchni, dania regionalne oparte w dużej mierze na świeżych rybach prosto z kutrów rybackich. Restauracja jest przeszklona. W trakcie delektowania się potrawami można obserwować przepływające jachty i inne jednostki pływające oraz latających na falach windserferów. W Barze można uraczyć się alkoholami z całego świata.

Konferencje :

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion jest wyposażone w nowoczesne zaplecze konferencyjne i szkoleniowe stwarzające doskonałe warunki do przeprowadzania wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji i narad. Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi o powierzchni 80 m² i 42 m². Sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz internet przewodowy i bezprzewodowy. Zapewniamy Państwu profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych. Posiadamy pełną ofertę pakietów na przerwy kawowe oraz wybór wykwintnego menu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów.

Gdańsk