Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Dom Muzyka

  Dom Muzyka

  3 gwiazdki

  (Obiekt hotelarski)

  ul. Łąkowa 1-2
  Gdańsk

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      210 PLN

  Mapa Dom Muzyka

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zapraszamy do Domu Muzyka, znajdującego się w zabytkowym, XIX-wiecznym budynku Akademii Muzycznej. Obiekt zlokalizowany jest przy wjeździe do Gdańska z trasy prowadzącej z Warszawy, 7 min. spacerem od pulsującego życiem Starego Miasta, 3 min. od przystanków autobusowego i tramwajowego łączących Dom Muzyka z całym Trójmiastem.

Zakwaterowanie :

Opłata miejscowa 2,00PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu. Dom Muzyka posiada 87 pokoi usytuowanych na 4 kondygnacjach. Każdy z pokoi wyposażony został w dostęp do bezpłatnego internetu WiFi, TV, telefon, zestaw do parzenia herbaty, łazienkę z prysznicem. Większość pokoi jest klimatyzowana. Przestronne pokoje lux polecamy szczególnie tym, którzy cenią sobie wygodę. Pokoje położone są od strony dziedzińca i dodatkowo wyposażone w lodówkę, co ważne jest szczególnie przy dłuższych pobytach. Uroku pokojom na IV piętrze dodają skosy, belki stropowe i okna połaciowe.

Wyposażenie :

Parking bezpłatny niestrzeżony na zamkniętym terenie Akademii Muzycznej oraz dozorowany płatny w bliskim sąsiedztwie.

Wyżywienie :

Restauracja Malinowy Ogród dysponuje 80 miejscami wewnątrz XIX wiecznego budynku Domu Muzyka, a latem dodatkowo ogródkiem dla ok 30 osób. W eleganckich wnętrzach serwowane są potrawy kuchni światowej ze szczególnym uwzględnieniem kuchni: europejskiej, włoskiej, francuskiej i staropolskiej. Restauracja Malinowy Ogród jest doskonałym miejscem na organizację uroczystości i imprez okolicznościowych. Zapraszamy codziennie w godzinach od 13.00 do 23.00.

Konferencje :

8 sal koncertowo-konferencyjnych znajduje się w kompleksie Akademii Muzycznej. Poprzez połączenie audiowizualne pomiędzy salami konferencyjnymi istnieje możliwość zorganizowania konferencji dla około 1.000 osób. Dzięki szerokopasmowemu Internetowi o bardzo dużej przepustowości spotkania mogą być bezpośrednio transmitowane on-line. Nowocześnie wyposażone Studio Nagrań oferuje usługi nagrywania wysokiej jakości dźwięku i obrazu.

Dodatkowe informacje :

Opłata miejscowa 2,00PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu.

Gdańsk