Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Olivia

  Hotel Olivia

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  al. Grunwaldzka 470
  Gdańsk

  Poza Centrum

  Mapa

  Cena od :

      150 PLN

  Mapa Hotel Olivia

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Dom Sportowca Olivia położony jest w dzielnicy Oliwa w bliskiej odległości od dzielnicy handlowej Wrzeszcz i centrum handlowego Galeria Bałtycka, Manhatan i inne . Usytuowanie obiektu przy głównym ciągu komunikacyjnym Gdańsk –Gdynia umożliwia również bardzo dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej. Obiekt otwarty w lipcu 2009 , jest częścią Hali Sportowo- Widowiskowej Olivia, w której odbywają się imprezy nie tylko sportowe rangi krajowej i międzynarodowej. Port Lotniczy Rębiechowo oddalony od obiektu o 14km a odległość do Międzynarodowych Targów Gdańskich można pokonać spacerem w kilkanaście minut. Tylko 3.5 km dzieli nas do najbliższego mola i plaży.

Zakwaterowanie :

Dom Sportowca Olivia oferuje 46 pokoi 2-osobowych / w tym 13 pokoi standard z oknem wychodzącym na lodowisko oraz 33 pokoje o podwyższonym standardzie / a także 1 apartament. W 27 pokojach istnieje możliwość dostawek.

Wyposażenie :

Każdy z pokoi wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny , telewizor LCD z TV SAT.Pokoje o podwyższonym standardzie posiadają bardzo wygodne łóżka o wymiarach 100x210cm. Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu ze stanowiska komputerowego w recepcji a także z części pokoi hotelowych. W recepcji można zakupić całodobowo napoje zimne. Przy obiekcie znajduje się duży parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów.

Wyżywienie :

Restauracja Domu Sportowca Olivia z atrakcyjnym widokiem na taflę lodowiska może pomieścić do 70 osób i zapewnia całodzienne wyżywienie zarówno dla grup jak i dla osób indywidualnych , oferuje także organizację imprez okolicznościowych. Śniadania wliczone w cenę usługi noclegowej.

Konferencje :

Dom Sportowca Olivia posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 100 osób w wersji kinowej i do 60 w wersji szkolnej. Natomiast Hala Widowiskowo – Sportowa oferuje wynajem powierzchni w różnych wariantach.

Dodatkowe informacje :

Od października do końca marca w soboty i niedziele oraz w ferie szkolne oferujemy przy obiekcie możliwość skorzystania ze ślizgawek i jazdy na łyżwach. Wypożyczalnia łyżew znajduje się na miejscu. Można też wykupić karnet na lodowisko lub skorzystać z rezerwacji lodowiska na określoną godzinę dla większej grupy.

Gdańsk