Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Lival

  Hotel Lival

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Młodzieży Polskiej 10-12
  Gdańsk

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      260 PLN

  Mapa Hotel Lival

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja - Hotel Lival - Gdańsk


Hotel Lival w Gdańsku zlokalizowany jest w bardzo malowniczym otoczeniu charakterystycznego klimatu nadmorskiego. Pozwala to spędzać cudowne chwile nad pięknym polskim morzem.

Hotel Lival znajduje się około pół godziny jazdy samochodem od lotniska w Gdańsku oraz około 15 minut od centrum miasta.

Jeśli chodzi o pokoje w obiekcie, to każdy z nich naturalnie posiada piękny widok na morze, dzięki czemu przebywając w hotelu, przez cały czas gościom towarzyszy przyjemny szum fal Bałtyku.

Lival Gdańsk jest doskonałym miejscem dla każdego turysty, który ceni sobie życzliwą atmosferę obsługi, spokojny odpoczynek, czy też dla osób, którym zależy na rodzinnym spędzaniu wolnego czasu.

Obiekt jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów biznesowych. Jego położenie sprawia, że osoba na co dzień zabiegana z powodu braku wolnego czasu, poczuje się w Hotelu Lival oderwana od zgiełku i problemów codziennego życia.

Warto wspomnieć, iż hotel znajduje się bardzo blisko plaży. Dzieli go od piaszczystej plaży Gdańska około 6 metrów, co sprawia, że goście zaraz po wyjściu z obiektu mogą oddać się w pełni plażowaniu, bieganiu po plaży czy też wybrać się na romantyczny wieczorny spacer.

Na plaży przy Hotelu Lival znajduje się również ścieżka rowerowa, która rozciąga się wzdłuż całego wybrzeża i prowadzi do Sopotu lub Gdyni.

Zakwaterowanie - Hotel Lival - Gdańsk


Hotel Lival Gdańsk posiada 30 pokoi, dzięki czemu zakwaterowanie w jednym czasie znaleźć w nim może 76 gości.

Oprócz pokoi, Lival posiada także 5 luksusowych apartamentów, które podobnie jak pokoje, posiadają malowniczy widok na morze oraz są klimatyzowane.

Warto wspomnieć również o wystroju pokoi hotelowych Livala. Wszystkie zorganizowane są w sposób kameralny, są wygodnie urządzone i otaczają swoich gości wystrojem tworzącym ciepły, pasteowy klimat.Pokoje, podobnie jak apartamenty, posiadają klimatyzację.

Oprócz tego w pokojach do dyspozycji gości znajdują się: mini barek, bardzo eleganckie łazienki, telewizja satelitarna oraz dostęp do Internetu.

Wyposażenie - Hotel Lival - Gdańsk


Na wyposażeniu hotelu Lival znajduje się wiele atrakcji oraz miejsc, w których można aktywnie i nie tylko spędzać wolny czas.

Hotel oddaje do dyspozycji gości między innymi ogórdek letni oraz patio hotelowe gdzie przy filiżance herbaty lub kawy odpoczywać przy uspokajającym szumie fal Bałtyku.

Dla gości ceniących sobie aktywny wypoczynek obiekt oferuje wypożyczalnię rowerów.

Dla osób przyjezdnych, hotel ma do zaoferowania podziemny garaż dla samochodów oraz całodobowy, monitorowany parking.

Wyżywienie - Hotel Lival - Gdańsk


Jeśli chodzi o wyżywienie, w hotelu Lival znajduje się restauracja, bar oraz kawiarnia.

Ponieważ hotel zlokalizowany jest nad morzem, szczególną ofertą szefa kuchni restauracji jest bardzo szeroki wybór dań rybnych, jak i mięsnych.

Warto wspomnieć, iż specjalizacją restauracji hotelu Lival jest kuchnia europejska.

Konferencje - Hotel Lival - Gdańsk


Dla gości chcących zorganizować konferencję lub biznesowe spotkanie kilkudziesięciu osób, Hotel Lival w Gdańsku oferuje 2 klimatyzowane sale konferencyjne.

Można w nich organizować nie tylko konferencje, ale również różnego rodzaju seminaria, szkolenia czy po prostu przyjęcia.

Obiekt posiada 2 sale - dużą, na 60 osób, oraz małą - na 25 osób.

Gdańsk