Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Zajazd Pod Olivką

  Zajazd Pod Olivką

  3 gwiazdki

  (Zajazd)

  ul. Kościerska 1A
  Gdańsk

  Gdańsk - Oliwa

  Mapa

  Cena od :

      220 PLN

  Mapa Zajazd Pod Olivką

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Pęknie położony, wśród wzgórz i dolin Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie blisko trasy dojazdowej do obwodnicy co umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska i Gdyni. Obiekt znajduje się w odległości 300m od Katedry Oliwskiej.

Zakwaterowanie :

Zajazd dysponuje 21 pokojami 1, 2 i 3 osobowymi.Wszystkie pokoje są gustownie urządzone z własną łazienką (wanna lub prysznic) telewizorem, telefonem i dostępem do internetu.

Wyposażenie :

Zajazd pod Olivką przygotowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych, dysponuje również monitorowanym parkingiem.Malowniczo urządzone tarasy ogrodowe to 340 m2 powierzchni, na której znajdują się oczka wodne, stoliki, altanki, miejsce na grilla i ognisko oraz dwa place zabaw dla dzieci.Wspaniałe miejsce do organizacji różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i imprez firmowych.Dla wygody gości zainstalowana została winda.

Wyżywienie :

Hotelowa restauracja o charakterze ogólnodostępnym może przyjąć 60 osób.Polecamy dania tradycyjnej kuchni polskiej a specjalnością szefa kuchni są wyśmienite pierogi.Proponujemy organizację różnego rodzaju uroczystości rodzinnych, spotkań biznesowych przyjęć okolicznościowych i grilli.

Konferencje :

Zajazd dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną na 60 osób idealną do organizacji spotkań firmowych, szkoleń i konferencji.Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, mikrofon bezprzewodowy, telewizor plazmowy i bezprzewodowy internet.

Gdańsk