Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Jaśkowy Dworek

  Jaśkowy Dworek

  3 gwiazdki

  (Willa)

  Jaśkowa Dolina 57a
  Gdańsk

  Poza Centrum

  Mapa

  Cena od :

      270 PLN

  Mapa Jaśkowy Dworek

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Willa Jaśkowy Dworek ulokowana jest w zielonej i zacisznej części Gdańska zwanej Jaśkową doliną, obok parku krajobrazowego. Tereny te obfitują w kojącą zieleń i starą urokliwą architekturę zabudowy. Mimo spokoju miejsca jest ono położone blisko centrum Gdańska. Dojazd w dowolną część miasta lub na lotnisko umożliwia świetna lokalizacja willi z bezpośrednimi drogami dojazdowymi. Dotarcie w dowolny zakątek nie będzie nastręczał Państwu żadnych trudności. Polecamy również pobliski Teatr Leśny, który pozwoli czerpać przyjemność z kulturalnej rozrywki.

Zakwaterowanie :

Pokoje w Jaśkowym Dworku zostały przygotowane dla potrzeb biznesu i wypoczynku. W każdym z nich znajdziemy wygodne miejsce do pracy oraz kącik dla relaksu. Wyposażenie pomieszczeń zostało dobrane z wysokiej klasy sprzętów. Zabytkowa bryła budynku zaowocowała ciekawym układem wnętrz i dużym zróżnicowaniem pokoi. Piętra zostały zróżnicowane kolorystycznie, pierwsze piętro utrzymane jest w tonacjach zieleni, drugie wykończone jest w odcieniach niebieskiego. Pokoje zostały wyposażone w: telefon, łącze internetowe, telewizor LCD 20 cali, klimatyzację, łazienkę z prysznicem, suszarka do włosów. Dwa pokoje posiadają własna aneksy kuchenne. Wytypowane pokoje dysponują dodatkowym bezprzewodowym łączem internetowym. W obiekcie zwierzęta są mile widziane - koszt 25pln/doba

Wyposażenie :

Fińska sauna systemu Infrared Ori z źródłem ciepła podczerwonego i chromoterapią. System ten pozwala korzystać praktycznie wszystkim bez ograniczeń wiekowych z dobrodziejstw sauny. Można korzystać z niej w ubraniach, jak również przy otwartych drzwiach, co jest pomocne dla osób cierpiących na klaustrofobię lub duszności. Mini bar zarezerwowany tylko dla gości hotelowych. Można w nim odpocząć w wygodnych fotelach. Na wyposażenie baru składa się również duży plazmowy telewizor. Gabinet fitness umożliwi aktywny odpoczynek po kreatywnym dniu spędzonym na terenie Trójmiasta i Jaśkowego Dworku. Przy obiekcie znajduje się monitorowany parking.

Wyżywienie :

Posiadamy możliwość zagwarantowania posiłków dla zorganizowanych grup.

Konferencje :

Sala konferencyjna przystosowana do prowadzenia szkoleń i narad. Ulokowana jest w części willi gwarantującej warunki do pełnej koncentracji. Wyposażona w odpowiedni sprzęt audio-wizualny, który pozwoli przeprowadzić twórcze spotkanie biznesowe. Nowoczesny rzutnik wysokiej klasy oraz pozostały osprzęt multimedialny umożliwią prezentacje tematyczne.

Gdańsk