Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Apartament Sea Towers

  Apartament Sea Towers

  3 gwiazdki

  (Apartament)

  ul. Hryniewieckiego 6 B
  Gdynia

  Poza Centrum

  Mapa

  Cena od :

      232 PLN

  Mapa Apartament Sea Towers

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia komfortowych apartamentów mieszkalnych usytuowanych w centrum Gdyni, których ciekawy styl i architektura oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne dają idealne warunki do mieszkania i spędzania czasu wolnego. Zaletą Apartamentów Sea Towers jest ich nieskazitelne położenie. Budynek Sea Towers znajduje się kilkanaście metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej, 200 metrów od najbliższej plaży. Relaksacyjny szum fal, delikatny powiew morskiej bryzy oraz wiele lokalnych atrakcji to jedne z wielu atutów tego miejsca.

Zakwaterowanie :

Budynek ustyuowany jest tuż przy Nabrzeżu Prezydenta, centrum rozrywkowe Gemini, deptak oraz plaża niezwykle blisko.W CENIE POBYTU RÓWNIEŻ BEZPŁATNE STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE ORAZ MIEJSCE POSTOJOWE W MONITOROWANYM GARAŻU W BUDYNKU.

Wyposażenie :

W Sea Towers znajduje się kompleks rekreacyjno-rozrywkowy o powierzchni 1500m2, a w nim dwa zadaszone baseny, szklana kopuła, jacuzzi ,sauny i solarium, salony pielęgnacji i odnowy biologicznej, a także strefa aktywnego wypoczynku z bogato wyposażoną siłownią, sala do sguasha, salami do aerobiku i fitness oraz bar, restauracja i ogród zimowy. Recepcja typu hotelowego w reprezentacyjnym holu wejściowym oraz liczne usługi są do dyspozycji przez cala dobę. Sea Towers oferuje usługi typowe dla hoteli, a wiec sprzątanie apartamentów, możliwość korzystania z serwisu pralniczego czy telefoniczne budzenie. Dzieci będzie można bez obaw o ich bezpieczeństwo pozostawić pod opieka wykwalifikowanych wychowawców.

Gdynia