Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Młyn Klekotki

  Hotel Młyn Klekotki

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  Klekotki
  Godkowo

  40 Km Na Płd-wsch Od Elbląga

  Mapa

  Cena od :

      320 PLN

  Mapa Hotel Młyn Klekotki

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Klekotki to miejscowość jednego adresu, wspaniale położona wśród warmińsko - mazurskich jezior i lasów. O tym miejscu trzeba wiedzieć, nie można liczyć, że trafi się tu przypadkiem. Znajdujący się pomiędzy Morągiem i Pasłękiem majątek młyński z domem młynarza, młynem, stajnią i kuźnią, położony nad urokliwym jeziorem, pochodzą z 1619 roku. Powstały wówczas młyn przekształcony został z rzadko spotykanym smakiem w nowoczesny i ekskluzywny resort. Zlokalizowany w środku dużego kompleksu leśnego z dala od miast z bardzo zadbanym otoczeniem i posiadający bogate wyposażenie hotel sprzyja wypoczynkowi i odprężeniu.Hotel położony jest nad jeziorem w lasach ciągnących się od Morąga do Pasłęka 15 km na wschód od trasy E7 Warszawa-Gdańsk. Dokonując rezerwacji proszę wybierać terminy przyjazdu co najmniej 4 dni do przodu od aktualnej daty - w innym przypadku hotel moze być niedostępny !!!

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 82 miejsca noclegowe, w tym:- 8 apartamentów- 32 pokoje dwuosobowe- 2 pokoje jednoosobowePokoje w młynie mają nieregularną formę i charakterystyczne elementy odkryte przy okazji prac remontowych. Raz są to belki stropowe, kiedy indziej zielone deski sufitowe malowane w kwiaty lub stare urządzenia młyńskie.Liczba i typy pokoi:2 pokoje 1 -osobowe (SGL)18 pokoi 2 -osobowych (DBL- oddzielne łóżka) 8 pokoi 2 -osobowych o podwyższonym standardzie (DBS - oddzielne łóżka) 3 pokoje 2 -osobowe (QUE - łóżko małżeńskie) 3 pokoje 2 -osobowe o podwyższonym standardzie (QUS - łóżko małżeńskie) 8 apartamentów (APA)APARTAMENTYW najbardziej reprezentacyjnych częściach budynku umieszczono apartamenty.

Wyposażenie :

Hotelowe pokoje są zróżnicowane pod względem stylu. We wnętrzach, sprzyjających wypoczynkowi i odprężeniu, widać wpływy kultury mazurskiej, skandynawskiej i Dalekiego Wschodu. Niektóre meble zostały zaprojektowane przez lokalnych rzemieślników – kowali i stolarzy, inne sprowadzono z Indii oraz Tajlandii. Niektóre pokoje wyposażone są w DVD. Istnieje możliwość wypożyczenia ciekawego filmu do obejrzenia w pokoju. Na gości czekają:- SPA,- korty tenisowe,- jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne,- sauna sucha,- łaźnia parowa z aromaterapią, - fototerapia,- fitness z licznymi sprzętami do ćwiczeń, - sala klubowa z kominkiem,- nordic walking,- kajaki i rowery wodne,- rowery górskie,- spacery tematyczne z przewodnikiem.- sala kinowa (100 osób). Atrakcją jest również mistrzowskie, 18-dołkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club, do którego dotrzemy w kilkanaście minut. Z myślą o golfistach oraz początkujących graczach hotel opracował pakiety pobytowe, dzięki którym można pogodzić sportową pasję z wypoczynkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę pakietową na www.hotelmlynklekotki.pl

Wyżywienie :

Młyn Klekotki resort & spa słynie z wyśmienitej kuchni, która wykorzystuje naturalne bogactwa Warmii i Mazur: ryby, owoce leśne, aromatyczne zioła, grzyby i miody. Klekotkowa kuchnia łączy wpływy europejskie i regionalne. Inspiracją jest dla niej również ruch slow food, promujący naturalną, nieprzetworzoną żywności oraz tradycyjne specjały regionu. Jak na młyn przystało, do posiłków jest dodawany chleb własnego wypieku z pieca opalanego drewnem. Atutem hotelu jest także doskonale zaopatrzona winiarnia. Karta win została opracowana przez Roberta Mielżyńskiego, właściciela między innymi warszawskiego wine baru Mielżyński Wines Spirits Specialities. Ogród zimowy stanowi jedną z atrakcji Klekotek. Goście oddzieleni są od ogrodu tylko szybą, co szczególnie zimą stwarza niezapomniane wrażenia.Bar. W blat barowy wmontowane są stare elementy urządzeń młyńskich.Winiarnia. Kilka gatunków miodów pitnych i dwa staropolskie napitki można degustować w winiarni mieszczącej się w XVII-wiecznym lochu.

Konferencje :

W otoczeniu hotelu jest cicho i spokojnie, można więc bez przeszkód oddać się biznesowym rozmowom. Niepowtarzalny klimat wnętrz i niczym nie skażona przyroda sprzyja bowiem negocjacjom i kompromisom. Firmy wybierają Klekotki jako idealne miejsce, gdzie panuje niespotykany gdzie indziej nastrój skupienia do pracy.Do dyspozycji Gości proponujemy sale konferencyjne:Sala konferencyjna: Sala w Młynieukład kinowy:: 46 układ szkolny: 36 Sala jest wyposażona w: rzutnik pisma, ekran, flipchart, multiprojektor, TV, video. Sala konferencyjna: Sala na rzeceukład kinowy:: 102 układ szkolny: 80 Sala jest wyposażona w: rzutnik pisma, ekran, flipchart, multiprojektor, TV, video. Sala konferencyjna: Sala Kominkowaukład kinowy:: 36 układ szkolny: 20 Sala jest wyposażona w: rzutnik pisma, ekran, flipchart, multiprojektor, TV, video. Pozostałe sale: Weranda - 26 osób, Ogród zimowy – 58 osób, Winiarnia- 18 osób. W ramach imprez integracyjnych oferujemy min.: liczne imprezy typu outdoor, teambuilding i pomysłowe wieczory tematyczne.Do dyspozycji grup pozostaje nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, w tym bezprzewodowy dostęp do Internetu. Istnieje możliwość zaciemnienia sali.

Godkowo