Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Artus

  Hotel Artus

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Wilcza 9
  Karpacz

  Poza Centrum, W Górach

  Mapa

  Cena od :

      Brak

  Mapa Hotel Artus

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel *** ARTUS zlokalizowany jest w rejonie Wilczej Poręby, na działce o powierzchni 11927 m². Malownicze położenie z widokiem na Śnieżkę, Kopę i Czarny Grzbiet czyni go niezwykle atrakcyjnym. Odległość od centrum Karpacza wynosi 900 m. W pobliżu znajdują się 3 wyciągi narciarskie (najbliższy 50 m) oraz lodowisko oddalone o 400 m. Osiedle "Wilcza Poręba" to pod względem ekologicznym jedna z najlepiej położonych dzielnic Karpacza. Brak koncentracji dużych ośrodków i nieznaczne nasycenie zabudową oraz duży udział terenów zielonych i lasów stwarzają wspaniały klimat do wypoczynku.

Zakwaterowanie :

W dwóch częściach Hotelu*** Artus dostępnych bezpośrednio z recepcji mieszczą się 42 pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje typu studio, w których może zamieszkać łącznie 112 Gości. W stuletniej, pieczołowicie odrestaurowanej części Artus I oraz nowej Artus II znajdą Państwo pokoje różniące się od siebie usytuowaniem, kształtem i wielkością, stąd też podział na różne kategorie.

Wyposażenie :

W cenie noclegu: - śniadanie w formie bufetu - obiadokolacja (przy pobycie minimum dwa noclegi) - dozorowany parking - sala zabaw dla dzieci - sala fitness - opłata klimatyczna, podatek Vat

Wyżywienie :

W hotelu znajduje się restauracja oferująca miejsca dla 80 osób, a doświadczony szef serwuje urozmaicone potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, używając najwyższej jakości produktów i dbając o to, aby każde danie było nie tylko smaczne, ale także pięknie podane.

Konferencje :

Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę konferencyjną.

Dodatkowe informacje :

Hotel *** Artus nie akceptuje zwierząt - prosimy o pozostawienie swoich pupili w domu.

Karpacz