Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Diament Katowice

  Hotel Diament Katowice

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Dworcowa 9
  Katowice

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      269 PLN

  Mapa Hotel Diament Katowice

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel położony jest w samym centrum Katowic, otoczony zabytkową architekturą. Jego położenie przy ulicy Dworcowej jest niezaprzeczalnym atutem: dojazd do autostrady zajmuje dosłownie kilka minut i to w godzinie szczytu. Dla niezmotoryzowanych: Dworzec Główny PKP znajduje się 300 m od hotelu, podobnie jak węzeł komunikacji miejskiej, pozwalający z łatwością dotrzeć w każde miejsce aglomeracji.

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 77 miejsc noclegowych w 43 wygodnie i przytulnie urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV-Sat, telefon, radio, bezpłatne łącze internetowe i suszarkę do włosów. Na życzenie gości do pokoju dostarczymy żelazko i deskę do prasowania a także łóżeczko dla naszych najmłodszych gości.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: parking strzeżony w odległości 50m, usługi prania i prasowania odzieży, informacja turystyczna i kulturalna, taxi hotelowe.

Wyżywienie :

Restauracja Romantyczna to oaza spokoju w centrum czteromilionowej aglomeracji. Kawa z przyjaciółmi, spotkanie z partnerami w interesach, przyjęcie firmowe albo kolacja we dwoje… Stawiamy na kuchnię polską w europejskim wydaniu – nasz szef kuchni składa hołd tradycji, nie zapominając o nowoczesności. Słynne desery z menu Poetów mogą być ukoronowaniem Waszej uczty.

Konferencje :

Do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do 70 i 30 osób oraz „gabinet” idealny do spotkań w małym gronie, również klimatyzowany. Sale posiadają bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. projektor multimedialny, rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran na stojaku, tablica sucho-ścieralna, TV, magnetowid, flipchart , nagłośnienie.

Katowice