Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Katowice

  Hotel Katowice

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Korfantego 9
  Katowice

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      160 PLN

  Mapa Hotel Katowice

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel "Katowice" powstał w 1965r. Hotel usytuowany jest w centrum miasta w sąsiedztwie popularnego „Spodka” i Ronda gen. Ziętka, stanowiących skrzyżowanie dróg z kierunku zachodniego (Wrocław, Opole), północnego (Warszawa, Łódź) i południowego (Bielsko). Ta dogodna lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta.

Zakwaterowanie :

Do dyspozycji Gości oddajemy 308 miejsc noclegowych w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i pokojach studio o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, TV, internet. W części pokoi istnieje możliwość dostawek. Nasz hotel przyjazny jest zwierzętom.

Wyposażenie :

Hotel posiada dozorowany, niestrzeżony parking płatny.

Wyżywienie :

Ci, którzy nie dowierzają, że w Katowicach można smacznie zjeść powinni wybrać się do restauracji Hotelu "Katowice", gdzie w swojskiej atmosferze organizujemy różnorodne imprezy.

Konferencje :

Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 sal konferencyjno-bankietowych, zróżnicowanych pod względem wielkości.Organizujemy szkolenia, bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, uroczyste obiady oraz spotkania rekrutacyjne.Wszystkie sale posiadają naturalne oświetlenie, z możliwością pełnego zaciemnienia.Wyposażone są w profesjonalny sprzęt konferencyjny: rzutnik folii, ekran, flipchart, TV, VHS, DVD, nagłośnienie oraz posiadają bezpłatne łącze internetowe.Istnieje możliwość korzystania za dodatkową opłatą z projektora multimedialnego.Szerokie możliwości organizacji imprez, umożliwiają indywidualne przygotowanie oferty.

Katowice