Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Marysin Dwór

  Hotel Marysin Dwór

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Pukowca 17a
  Katowice

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      100 PLN

  Mapa Hotel Marysin Dwór

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

MARYSIN DWÓR to nowoczesny dwugwiazdkowy hotel w samym sercu aglomeracji śląskiej. Położony jest w Katowicach przy zbiegu większości tras przebiegających przez stolicę Śląska oraz w pobliżu Stadionu Śląskiego i Międzynarodowych Targów Katowickich. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km.Nazwa Dwór obliguje nas do iście dworskiego przyjęcia każdego gościa, kultywowania polskich tradycji, w tym tak mocno osadzonej staropolskiej gościnności.Oferujemy swoim gościom 62 pokoje (w tym 1 apartamenty i 3 pokoje LUX). Marysin Dwór to idealne miejsce zarówno na konferencje, imprezę okolicznościową jak i na wypoczynek w podróży.Panująca tu atmosfera bezpieczeństwa, komfortu i dyskretnej elegancji zachęci Państwa na pewno do korzystania z naszych usług.Nasz Hotel słynie na Śląsku z doskonałej kuchni (ŚLĄSKI ZNAK JAKOŚCI 2006 przyznany przez Wojewodę Śląskiego), ciekawych programów lojalnościowych i rabatowych oraz wspaniałych balów.

Zakwaterowanie :

Do Państwa dyspozycji 62 pokoje następujących typów:- pokój dwoma pojedynczymi łóżkami EKONOMICZNY - pokój z łóżkiem małżeńskim EKONOMICZNY - pokój z łóżkiem małżeńskim STANDARD- pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami STANDARD- pokój z łóżkiem małżeńskim SUPERIOR- pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami SUPERIOR- pokój z łóżkiem małżeńskim LUX- APARTAMENTW pokojach STANDARD oraz SUPERIOR istnieje możliwość dostawki.Pokoje wyposażone są m.in. w:- elektroniczny sejf- mini bar- telefon- internet- tv- klimatyzację ( 60% pokoi )- zamki elektroniczne- suszarki w łazienkachNasz hotel oferuje również pokoje zarezerwowane dla niepalących.Goście mają także możliwość wyboru pokoju ze względu na wystrój - wnętrza klasyczne, eleganckie, przywołujące na myśl standardy cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli lub pokój wykończony w drewnie.Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 12:00.

Wyposażenie :

Wielojęzyczna obsługa,całodobowa recepcja,pralnia i prasowanie odzieży,czyszczenie obuwia,płatny parking,sejf/depozyt,imprezy rozrywkowe,room sernice,restauracje,sale konferencyjne,portier,transfer z/na lotnisko,przechowalnia bagażu,udzielanie informacji o środkach komunikacji i zamawianie taksówek,budzenie,sprzedaż środków higienicznych 24h,nowoczesny system przeciwpożarowy w całym obiekcie i pokojach,przesyłki pocztowe i kurierskie na życzenie,umawianie wizyt w fitness club, u fryzjera, dentysty, lekarza,rezerwacja biletów lotniczych,rezerwacja biletów na interesujące imprezy i seanse,Organizacje wycieczek do:Pałacu w Pszczynie,Kopalni Rud Srebronośnych i Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach,Zamku Średniowiecznego w Będzinie,Skansenu i Planetarium w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku,Muzeum w Oświęcimiu,Browaru Tyskiego,Ruin Zamku w Ogrodzieńcu,Miasta Krakowa.

Wyżywienie :

Wszystko zaczęło się pewnego dnia września 2003. W miejscu gdzie dawno, dawno temu stał szlachecki Dwór powstała Restauracja „Marysin Dwór”. Nazwa, która pochodziła od pierwszej właścicielki obiektu Marii rodowitej góralki, która wraz z miłością swego życia przywędrowała do stolicy Śląska.Tworząc i projektując wnętrza Restauracji mieli na względzie przywiązanie do kultury staropolskiej, chęć przedstawienia jej szerszej publiczności, ale również zapewnienie nowoczesnych rozwiązań wymagającym tego klientom.W restauracji jak i w całym obiekcie wykorzystano bele drewniane ze starego 130 letniego młyna jak i 100 letnich budynków mieszkalnych.We wnętrzach obiektu słyszana była muzyka najstarszego chóru europejskiego, zespołów bułgarskich, cygańskich oraz naszych rodzimych Górali, Ślązaków i Kaszubów.

Katowice