Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Qubus Hotel Prestige

  Qubus Hotel Prestige

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Uniwersytecka 13
  Katowice

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      115 PLN

  Mapa Qubus Hotel Prestige

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Qubus Hotel Prestige Katowice to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta, w najbardziej prestiżowym biurowcu Katowic. Znakomita lokalizacja gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd - hotel położony jest przy głównych szlakach komunikacyjnych prowadzących w kierunku Warszawy, Krakowa, Wrocławia oraz Cieszyna. Bardzo blisko stąd również do popularnej hali "Spodek", na dworce PKP i PKS, również do miejskich instytucji oraz Starego Miasta.

Zakwaterowanie :

Hotel oferuje aż 150 komfortowych, klimatyzowanych pokoi z doskonałym widokiem na panoramę Katowic. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, telefon, radio oraz dostęp do szybkiego internetu. Na ostatnim, 27 piętrze budynku znajduje się wyjątkowy w skali całego Śląska Sky Bar. To tutaj zapierające dech w piersiach widoki podziwiali m.in. Phill Collins czy muzycy Green Day. Każdy gość Qubus Hotel Prestige Katowice może również skorzystać z Centrum Biznesu - profesjonalnie przygotowanego miejsca do pracy, w którym znajduje się m.in. komputer, faks, skaner, drukarka, niszczarka dokumentów. Wśród oferowanych usług znajdują sie też pranie i czyszczenie odzieży oraz parking strzeżony.

Wyposażenie :

Centrum Biznesu - profesjonalnie przygotowane miejsce do pracy, m.in. komputer, faks, skaner, drukarka, niszczarka dokumentów, 170 tytułów bezpłatnej prasy z całego świata, pranie i czyszczenie odzieży, parking strzeżony, obsługa bankietów.

Wyżywienie :

Hotel słynie z doskonałych śniadań, serwowanych w postaci bogatego bufetu szwedzkiego. A wszystko w klimatyzowanej, stylowej restauracji Qubus Hotel, która oferuje rónież potrawy z różnych zakątków świata. Goście Qubus Hotel Prestige Katowice cenią sobie również szeroki wybór doskonałych kaw, tworzących wyjątkowe Coffee Menu, podawane w Coffee Shop La Palette.

Konferencje :

W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjno - bankietowych, profesjonalnie przygotowanych do organizacji szkoleń, konferencji i imprez o różnym charakterze. Łączna powierzchnia konferencyjna wynosi 590 m2 i może pomieścić do 600 osób. Urozmaiceniem dla uczestników konferencji może stać się czas spędzony w sąsiadującym z salami multikinie. Na poziomie sal oraz poziom wyżej, mieści się 9 sal kinowych, z których największa może pomieścić 465 osób.

Katowice