Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Centrum

  Hotel Centrum

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Kilińskiego 59/63
  Łódź

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      183 PLN

  Mapa Hotel Centrum

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel zlokalizowany jest w centrum Łodzi, w niedalekiej odległości od słynnej ul. Piotrkowskiej i w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna. Jest to jeden z najlepszych hoteli w Łodzi. Wyremontowane, komfortowe pokoje hotelowe w połączeniu z doskonałymi bufetami śniadaniowymi stanowią idealne miejsce dla turystów i biznesmenów. Z myślą o turystach biznesowych przygotowaliśmy nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Zakwaterowanie :

Hotel oferuje 266 miejsc noclegowych w pokojach 1- i 2- osobowych, a także w apartamentach.

Wyposażenie :

W ramach dodatkowych usług można skorzystać z restauracji, coctail baru i salonu fryzjerskiego. Przed hotelem znajduje się całodobowy parking. Parking jest bezpłatny dla gości hotelowych. W hotelu znajduje się również wypożyczalnia samochodów. Jako uzupełnienie pobytu hotel zaprasza do siłowni oraz sauny suchej.

Wyżywienie :

Na terenie Hotelu działa wykwintna restauracja i coctail bar.

Konferencje :

Hotel dysponuje siedmioma salami konferencyjnymi dla odpowiednio 16, 20, 34, 60, 70, 100 i 300 osób. Klimatyzowana sala konferencyjna dla 300 osób o powierzchni 480 m2 wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, internet radiowy WI-FI, trzy kabiny do tłumaczeń symultanicznych oraz posiada osobne wejście i szatnię.

Łódź