Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Qubus Hotel Łódź

  Qubus Hotel Łódź

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Mickiewicza 7
  Łódź

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      257 PLN

  Mapa Qubus Hotel Łódź

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

QUBUS HOTEL Łódź to w pełni klimatyzowany i monitorowany trzygwiazdkowy obiekt położony w samym centrum miasta. Restauracja "Ogień" słynie ze smaku potraw z różnych zakątków świata, aromatu niepowtarzalnych kaw oraz szerokiego wyboru alkoholi, win i koktajli. Do dyspozycji Gości oddana jest też nowoczesna sala konferencyjna wyposażona w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i projekcyjny.QUBUS HOTEL Łódź położony jest przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Żeromskiego, w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych urzędów, 5 min. od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Ten trzygwiazdkowy hotel spełni na pewno oczekiwania najbardziej wymagających Gości, a miła atmosfera sprawi, iż będą do niego często powracać.Odległości od hotelu: Urząd Miejski 1,2 km, Urząd Wojewódzki 2 km, Dworzec PKP 2,5 km, Dworzec PKS 2,5 km, Lotnisko - Łódź Lublinek 8 km, Przejście graniczne 273 km (Cieszyn), Warszawa 134 km, Praga 487 km, Berlin 504 km.

Zakwaterowanie :

Hotel jest w pełni klimatyzowany. Do dyspozycji Gości udostępnionych jest 78 pokoi: 31- jednoosobowych, 24 pokoje jedno- lub dwuosobowe lux, 4 pokoje dwuosobowe, 19 pokoi typu Junior Suite. Łącznie hotel jest w stanie przyjąć 125 Gości.Standardowe wyposażenie pokoi hotelowych obejmie: telefon, TV- SAT, mini-bar oraz podłączenie do internetu. Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo wydzielone zostały również piętra dla osób palących i niepalących.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: sejf hotelowy, pranie i prasowanie, parking strzeżony na 40 miejsc.

Wyżywienie :

W klimatyzowanej Restauracji "Ogień" jej Goście mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata oraz aromatem niepowtarzalnych kaw. A po posiłku zapraszamy Państwa także na lampkę wyśmienitego wina czy niepowtarzalnie skomponowanego drinka.Śniadania serwowane są w formie bogatego stołu szwedzkiego od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00 - 11.00.Ilość miejsc: Restauracja – 45.

Konferencje :

Do dyspozycji Gości w hotelu znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna, która może pomieścić do 40 osób. Jest ona wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny i projekcyjny.

Łódź