Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Reymont

  Hotel Reymont

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Legionów 81
  Łódź

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      169 PLN

  Mapa Hotel Reymont

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel położony w centrum miasta (5 min. jazdy tramwajem do centralnej ulicy Łodzi - ul. Piotrkowskiej), od dworca PKP Łódź Fabryczna ok. 6 km., od dworca PKP Łódź Kaliska ok. 5 km., od dworca PKS Łódź Północna ok. 8 km. W okolicy Hotelu mamy okazję zobaczyć piękne pałace rodziny łódzkich fabrykantów Poznańskich: pałac Izraela Poznańskiego często zwany "łódzkim Luwrem", pałac Maurycego Poznańskiego obecnie Muzeum Sztuki w Łodzi, pałac Karola Poznańskiego obecnie Akademia Muzyczna.

Zakwaterowanie :

W Hotelu czeka 115 miejsc w 73 pokojach 1-, 2-, osobowych oraz apartamentach na gości ceniących sobie spokój i wygodne warunki odpoczynku. Przewidziano również możliwość przyjęcia na nocleg osób niepełnosprawnych do dwóch specjalnie urządzonych pokoi.Pokoje z własnymi łazienkami, wyposażone w TV SAT, telefon, lodówkę.

Wyposażenie :

Na parterze mieści się drink bar i restauracja "Art-Deco", gdzie serwuje się dania kuchni staropolskiej.

Wyżywienie :

Na parterze mieści się drink bar. Restauracja hotelowa jest nieczynna z powodu remontu.Śniadania wydawane są w formie bufetu w godzinach od 6:30 do 10:00Jest możliwość zakupienia napojów zimnych i gorących oraz zamówienia obiadu i kolacji. W recepcji hotelowej dostępne są zestawy. Wybrany przez gościa zestaw dostarczany jest w przeciągu 1-2 godz. maksymalnie.Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Konferencje :

Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną na 80 miejsc, wyposażoną w sprzęt audiowizualny, profesjonalne nagłośnienie i zaplecze kuchenne. Ponadto posiada dwie mniejsze salki konsumpcyjno-konferencyjne na 50 i 20 osób.

Łódź