Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Huzar

  Hotel Huzar

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Spadochroniarzy 7
  Lublin

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      126 PLN

  Mapa Hotel Huzar

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Gruntownie zmodernizowany Hotel Huzar, położony w centralnej, a jednak cichej części Lublina, oferuje swoim gościom luksusowo wyposażone, duże i wygodne pokoje. Hotel - otoczony kasztanowcami - stanowi enklawę ciszy i spokoju. Doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku. Stąd wszędzie blisko!!!Łatwy dojazd: jadąc od strony Warszawy i Rzeszowa w kierunku centrum Lublina skręcić za rondem w pierwszą ulicę w prawo.

Zakwaterowanie :

Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, telewizor (TV+TV SAT), telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty z czajnikiem elektrycznym, miejsce do spania i do pracy oraz bezprzewodowy internet. W wybranych pokojach lodówka, suszarka do włosów.W chwili obecnej hotel dysponuje następującymi rodzajami pokoi: apartament 1–osob., apartament 2-osob., studio, pokój dla niepełnosprawnych, pokój 1-osob., pokój 2-osob. Łącznie w 128 pokojach możemy przyjąć 198 osób.W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie serwowane na zasadzie „stołu szwedzkiego”.

Wyposażenie :

Restauracja, salonik prasowy, monitorowane zaplecze hotelu lub parking strzeżony, 2 garaże dostępne dla gości hotelowych, w pełni wyposażone sale konferencyjne, internet, możliwość grillowania w zielonym ogrodzie hotelowym. W piątki i soboty na dancingach przygrywa orkiestra.

Wyżywienie :

Restauracja serwuje dania obiadowe, śniadania dla gości hotelowych, organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety itp. Kuchnia babuni, kuchnia regionalna i orientalna. Restauracja podłączona jest do telefonicznej sieci hotelowej pod numerem 635, dzięki czemu gość hotelowy może zamówić posiłek do pokoju.

Konferencje :

Hotel posiada następujące sale konferencyjne udostępniane odpłatnie na konferencje, sympozja, narady, szkolenia, spotkania, itp.Sala duża - 80-133 miejsc, wyposażona w klimatyzację, instalację mikrofonową, audio-video, ekran zwijany elektrycznie, internet.Sala średnia - 36-40 miejsc, wyposażona w klimatyzację, ekran zwijany, internet.Sala mała - 25-30 miejsc, wyposażona w klimatyzację, internet, ekran i flipchart Gabinet - 10-20 miejsc siedzących wyposażone w klimatyzację,internet, ekran, flipchartDodatkowe wyposażenie sal konferencyjnych udostępniane nieodpłatnie na życzenie klienta to: telewizor, magnetowid, rzutnik foliogramów, rzutnik przeźroczy, tablica z kartami do wyrywania, ekran, rzutnik multimedialny.

Lublin