Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Krak

  Hotel Krak

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Szkolna 2
  Myślenice

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      105 PLN

  Mapa Hotel Krak

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

***Hotel Krak – to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, kiedy załatwiasz interesy w Myślenicach lub w okolicznych miastach (Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Skawina...,) Jesteś na tyle blisko (ok. 15 min) Krakowa i jego atrakcji (rynek, Wawel, inne zabytki... centra handlowe...), że dojazd drogą dwupasmową nie stanowi problemu..., a zarazem na tyle daleko (30 km), że klimat jest już inny, z dala od miejskiego zaduchu i zgiełku. Myślenice to miasto na trasie Kraków - Zakopane (stolica polskich Tatr), pomiędzy Wieliczką (kopalnia soli), a Kalwarią Zebrzydowską (Klasztor - Światowe Dziedzictwo Kultury UNESCO. Same Myślenice malowniczo położone nad rzeką "Rabą", to rekreacyjna baza dla miasta Krakowa. Dzielnica "Zarabie", gdzie vis a vis nowej hali widowiskowo sportowej usytuowany jest ***Hotel Krak, oferuje zarówno aktywne formy wypoczynku, jak również spokój i ciszę okolicznych lasów.

Zakwaterowanie :

***Hotel Krak – to wysoki standard za korzystną cenę... Jest to nowy, proekologiczny, w pełni wyposażony obiekt, gdzie panuje rodzinna atmosfera. W pokoju znajdziesz od ręczników, suszarki do włosów przez szczoteczkę do zębów z zapasem pasty, golarkę z kremem po igielnik i czyścik do butów, pantofle. W każdym pokoju oprócz łazienki, znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, napojami zimnymi i gorącymi, telewizja satelitarna, monitoring (każdy w pokoju ma podgląd np. na parking), Internet sieciowy i WI-FI, łącznie z udostępnianiem dla gości laptopów w cenie. Dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych są wyposażone w odpowiedni profesjonalny sprzęt, a z parkingu przez recepcję i holl, do pokoju i łazienki wiedziesz wózkiem, bez pokonywania stopni!!! W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

Wyposażenie :

Cały budynek (zarówno pokoje jak i pomieszczenia ogólnie dostępne) jest klimatyzowany, ogrzewany hybrydowym układem pompy ciepła i kominkiem, co stwarza zdrowe i komfortowe warunki wypoczynku i snu.

Myślenice