Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • OST Gromada

  OST Gromada

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  pl. Konstytucji 3-go Maja 4
  Olsztyn

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      71 PLN

  Mapa OST Gromada

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

HOTEL GROMADA *** - położony jest niedaleko od centrum miasta, Starego Miasta oraz centrum handlowego. Hotel polecamy zarówno miłośnikom mazurskiej przyrody (Olsztyn otoczony jest przepięknymi lasami i jeziorami), jak i amatorom miejskich imprez kulturalnych (festiwale jazzowe i bluesowe, spotkania teatralne, Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”).

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 94 pokoje dwuosobowe, 2 apartamenty. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV Sat, radio, telefon. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 PLN za osobę/za dobę.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: kiosk z prasą, kosmetykami i upominkami, zakład kosmetyczno-fryzjerski, rent a car, parking strzeżony.

Wyżywienie :

Restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej; kawiarnia; sale bankietowe.

Konferencje :

Sale konferencyjne znajdują się na parterze oraz na I piętrze hotelu. Sala Mała i Średnia (na I piętrze) mogą być połączone w jedną salę na max. 40 osób. Mała salka to kameralne pomieszczenie dość często wykorzystywane do rozmów kwalifikacyjnych, bądź małych spotkań służbowych lub towarzyskich. Sala Cyranka posiada wyjście na patio gdzie w okresie letnim można zorganizować grilla, bądź zaczerpnąć świeżego powietrza w przerwie konferencji. Na największej sali - Kormoran - można zorganizować konferencję max. do 100 osób. Wszystkie sale są wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny. Wyposażenie: rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, komputer i drukarka, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, xero, telefon, fax.

Dodatkowe informacje :

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,00 PLN za osobę/za dobę.

Olsztyn