Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Wileński

  Hotel Wileński

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Ryszarda Knosały 5
  Olsztyn

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      212 PLN

  Mapa Hotel Wileński

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Wileński położony jest w centrum jednego z najpiękniejszych miast Warmii, bliskość urokliwej Starówki sprawia, że widoki z pokoi hotelowych są niepowtarzalne. Bryła budynku została pięknie odrestaurowana, jej architektura przykuwa uwagę dopracowaniem szczegółów, a neoklasycystyczna fasada, sprawia, że nietrudno o wrażenie jakby „Hotel Wileński” stał w tym miejscu od zawsze. Dewizą Hotelu jest świadczenie usług w najwyższym standardzie. Tutaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji, dlatego też z przeszłości zaczerpnęliśmy to co najcenniejsze: klimat wnętrz, artystyczny wystrój, a także rodzinną atmosferę. Nazwa Hotelu również nie jest przypadkowa, z tradycji wileńskich hołubimy kresowy smak i aromat, a także otwartość i życzliwość.

Zakwaterowanie :

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 27 starannie zaaranżowanych i ekskluzywnie wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych w tym pokój o podwyższonym standardzie, w naszej ofercie znajdziecie Państwo także wygodny apartament wileński oraz pokój dla osoby niepełnosprawnej. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka, stworzyliśmy zatem Państwu możliwość komfortowego wypoczynku, a także jeśli zajdzie taka, potrzeba efektywnej pracy.

Wyposażenie :

W tradycyjnie urządzone wnętrza pokoi dyskretnie wkomponowaliśmy nowoczesne urządzenia takie jak: klimatyzacja, telewizor plazmowy, telefon, bezprzewodowa sieć internetowa, minibar, sejf W luksusowych łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa z natryskiem, umywalka, suszarka oraz galanteria hotelowa.

Wyżywienie :

Witaj w aromatycznej przystani Hotelu Wileńskiego. Zabierzemy Cię w podróż doznań kulinarnych jakich do tej pory nie doświadczyłeś. Tutaj odnajdziesz świat fascynujących smaków i aromatów oraz krainę potraw o zapachu pór roku kuszących bogactwem barw.

Konferencje :

W ofercie mamy salę konferencyjną mogącą pomieścić 155 osób w ustawieniu kinowym oraz mniejszą salę mieszczącą 25 osób, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe pomieszczenia. Posiadamy także pełne wyposażenie multimedialne.

Olsztyn