Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Lamberton

  Hotel Lamberton

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Poznańska 492
  Ołtarzew

  22 Km. Od Centrum Warszawy.

  Mapa

  Cena od :

      152 PLN

  Mapa Hotel Lamberton

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Bądź Gościem nowego hotelu LAMBERTON*** w Ołtarzewie przy trasie Poznańskiej Hotel znajduje się przy głównej trasie A2 (E30) Warszawa-Poznań w miejscowości Ołtarzew, 19 km od centrum Warszawy.

Zakwaterowanie :

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów wyposażenia pokoi. Bez względu na to czy lubicie Państwo spać na pojedynczym łóżku, czy raczej wolicie łóżka szersze - zapraszamy do naszego hotelu. Proponujemy: - 34 pokoje standardowe, mających po 2 łóżka o szerokości 100 cm każde, - 14 pokoi komfortowych, mających po 2 łóżka, jedno o szerokości aż 140 cm a drugie 100 cm, - 6 pokoi z łóżkiem małżeńskim, - 1 pokój z łóżkiem małżeńskim i wanną z hydromasażem ... w pokoju. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

Wyposażenie :

Każdy pokój wyposażony jest w: - wygodne łóżka i elegancką pościel - przyjemną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów - 32" telewizor LCD z TV SAT - dostęp do internetu (stałe łącze)

Wyżywienie :

Nasza restauracja dla 200 osób posiada nowoczesny wystrój z elementami secesyjnymi. Jest doskonałym miejscem zarówno na biznesowe spotkania, kolację z przyjaciółmi, jak i na wytworny bankiet. Zorganizujemy każdą imprezę firmową czy rodzinną. Proponujemy w przystępnych cenach dania tradycyjnej kuchni polskiej, potrawy kuchni międzynarodowej oraz duży wybór win.

Konferencje :

Zapraszamy do trzech wygodnych, położonych na parterze, wysokich i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Każda z sal mieści do 40 osób i każdą można łączyć w pełni z salami sąsiednimi, tak by w efekcie uzyskać dużą, blisko 150 osobową przestrzeń konferencyjną (w układzie kinowym).

Ołtarzew