Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Gromada Łysica

  Hotel Gromada Łysica

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  al. 3-go Maja 13
  Ostrowiec Świętokrzyski

  Cena od :

      196 PLN

  Mapa Hotel Gromada Łysica

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Góry Świętokrzyskie, 170 km od Krakowa, 170 km od Warszawy. Hotel znajduje się w centrum miasta, 500m od dworca PKP, PKS.

Zakwaterowanie :

Hotel dysponuje 136 pokojami, w tym 3 apartamenty 2-osobowe, 9 pokoi studio 1-osobowych, 56 pokoi 1-osobowych, 67 pokoi 2-osobowych oraz 1 pokój dla niepełnosprawnych. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV-Sat, radio, telefon.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: parking strzeżony, dostęp do Internetu poprzez POP WLAN, fryzjer, salon gier, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych; hotel honoruje karty płatnicze. Dostęp do internetu w pokojach bezpłatny.

Wyżywienie :

Restauracja hotelowa, specjalizująca się w potrawach tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej, sale bankietowe dla 30-60 osób, kawiarnia, aperitif bar, room service, catering. Hotel serdecznie zaprasza do korzystania z usług restauracji. Charakterystyczny wystrój oraz wysoka jakość usług sprawia, iż od wielu lat nieprzerwanie organizujemy przyjęcia weselne, komunie, bankiety, studniówki, bale oraz uroczyste kolacje jubileuszowe i opłatkowe.

Konferencje :

Hotel oferuje kompleksową organizację i obsługę konferencji, kongresów, seminariów, szkoleń, kursów, zjazdów, imprez integracyjnych, pobytów motywacyjnych. Sala konferencyjna I – max. ilość osób 70- 100, znajduje się na II piętrze, klimatyzowana, Sala konferencyjna II – max. ilość osób 60-80, znajduje się na I piętrze, Sala konferencyjna III – max. ilość osób 40-60, znajduje się na parterze z wyjściem na taras, Sala konferencyjno- restauracyjna- max. ilość osób 250; z wyjściem na taras Wyposażenie: rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, nagłośnienie, rzutnik multimedialny, laptop i drukarka, xero, telefon, fax.

Dodatkowe informacje :

Hotel jest dwukrotnym laureatem „Złotego Klucza” najwyższego ogólnopolskiego wyróżnienia na najgościnniejszy hotel w Polsce.

Ostrowiec Świętokrzyski