Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Herman

  Hotel Herman

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  Sienkiewicza 30
  Płock

  Stare Miasto

  Mapa

  Cena od :

      320 PLN

  Mapa Hotel Herman

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

HOTEL HERMAN**** mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta. Lokalizacja tuż przy ulicy Tumskiej, kilka kroków od Rynku Głównego, zapewnia szybki dostęp do najważniejszych ośrodków kulturalnych w mieście: Muzeum Mazowieckiego, Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Novego Kina „Przedwiośnie”, Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego oraz licznych pubów i restauracji zlokalizowanych na Starym Mieście.

Zakwaterowanie :

Do dyspozycji gości jest 20 pokoi hotelowych na łącznie 43 miejsca noclegowe. Wnętrza zostały urządzone w stylu butikowym, który dodatkowo podkreśla niepowtarzalny charakter zabytkowej kamienicy. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w bezprzewodowy internet, telefon, telewizję satelitarną, minibar, sejf, a także łazienkę z prysznicem, suszarką i ogrzewaniem podłogowym.

Wyżywienie :

HOTEL HERMAN**** zaprasza do stylowej restauracji á la carte – Restauracji Książęcej. Szef Kuchni, Tomasz Wereszczyński, poleca dania kuchni polskiej z akcentami kuchni świata. Szczególne miejsce w menu mają dania przygotowywane z produktów sezonowych.

Konferencje :

Obiekt dysponuje profesjonalnym zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym. Na potrzeby konferencyjno-bankietowe są do dyspozycji trzy sale (Sala Tumska, Sala Mazowiecka i Sala Kominkowa), w tym jedna dzielona na trzy mniejsze. Daje to możliwość organizacji konferencji i szkoleń dla grup o różnej wielkości, łącznie do 370 osób. Sale wyposażone są w bezprzewodowy Internet, ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie konferencyjne, mikrofon, flipchart magnetyczny.

Płock