Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Ilonn

  Hotel Ilonn

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Szarych Szeregów 16
  Poznań

  Poza Centrum

  Mapa

  Cena od :

      179 PLN

  Mapa Hotel Ilonn

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel położony jest w północnej części Poznania, w pobliżu ważnych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych z Warszawy do Berlina i ze Szczecina do Pragi, 8 km od centrum miasta, Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pobliżu Hotelu znajduje się Centrum Handlowe Plaza oraz Centrum Handlowe Pestka, park wodny Octopus gdzie na Gościa czeka szeroki wybór sklepów, kino, kręgielnia, squash. Hotel jest idealnym miejscem dla podróżujących zarówno w interesach, jak i dla przyjemności.

Zakwaterowanie :

Hotel dysponuje 77 nowymi, komfortowo urządzonymi pokojami, w tym pokojami typu apartamentem. Łącznie hotel jest w stanie gościć 153 osóby jednocześnie. W każdym pokoju oddajemy Państwu do dyspozycji: przytulną, elegancką i estetyczna łazienkę, nowe, przestronne i wygodne łóżka, najwyższej jakości pościel oraz komfortowe poduszki, nowoczesne i funkcjonalne umeblowanie z przestrzenią do pracy, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi i szybkiego łącza), TV LCD, telefon. Na życzenie oferujemy również pokoje wyposażone w osobny salon udostępniane na spotkania biznesowe w rozliczeniu godzinowym. W hotelu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Wyposażenie :

Do Państwa dyspozycji są dwa monitorowane parkingi oraz winda w całym budynku. Do dyspozycji gości jest również ekskluzywne studio sauny. Nowy Ilonn Hotel to obiekt ekologiczny - zastosowanie nowoczesnych technologii znacznie zmniejszyło zużycie energii w stosunku do standardowo konstruowanych budynków tej klasy. Dokładamy też starań, aby produkować minimalną ilość odpadów, które segregujemy i przekazujemy do recyklingu.

Wyżywienie :

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji Fresca. Tam, Szef Kuchni serwuje polskie specjały ze współczesnym, potrawy, desery i trunki są wyjątkowe i zaspakajające podniebienie nawet najbardziej wymagających Gości. Obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień. Restauracja hotelowa Fresca jest organizatorem bankietów, szkoleń i imprez okolicznościowych.

Konferencje :

Ilonn Hotel oddaje do Państwa dyspozycji pomieszczenia z zapleczem konferencyjno -szkoleniowym z klimatyzowanymi salami. Do końca roku 2011 r. powstanie nowoczesny budynek konferencyjno-szkoleniowy wraz z nową salą restauracyjną.

Dodatkowe informacje :

W hotelu obowiązuje zakaz palenia tytoniu Dzieci do lat 6 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Istnieje możliwości dostawienia łóżeczka turystycznego w pokoju. Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Poznań