Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel IOR

  Hotel IOR

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Władysława Węgorka 20
  Poznań

  Poza Centrum

  Mapa

  Cena od :

      111 PLN

  Mapa Hotel IOR

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel & Centrum Kongresowe IOR jest położone w Poznaniu, niedaleko centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pobliżu Lasku Marcelińskiego – idealnego miejsca do spacerów oraz stadionu „Lech-Poznań”. Czas dojazdu do hotelu to 15 minut z Portu Ławica, z Dworca PKP i PKS.

Zakwaterowanie :

Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 apartamenty, 48 pokoi dwuosobowych, 8 pokoi jednoosobowych, 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych + 2 pokoje dla opiekunów. Wyposażenie pokoi: * łazienka z prysznicem * telefon * suszarka * TV-Sat + radio * hotspot: Era - dostęp bezpłatny. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

Wyposażenie :

Mieści się tu również salon fryzjersko-kosmetyczny oraz gabinet masażu. Posiadamy pole grillowe, na którym można zorganizować piknik. Przy hotelu znajduje się parking płatny z dużą liczbą miejsc do parkowania, z którego mogą korzystać goście hotelowi oraz uczestnicy konferencji. Przy hotelu dostępny jest nadzorowany parking w cenie 35pln/doba.

Wyżywienie :

W hotelu znajduje się restauracja Estella z kuchnią włoską, oferująca szerokie menu, oraz kawiarnia. Restauracja Estella stale współpracuje z Centrum Kongresowym i świadczy usługi cateringowe w ramach obsługi szkoleń. Przebywając w hotelu, goście hotelowi mogą zjeść śniadanie, a także inne posiłki. Na terenie restauracji istnieje możliwość organizowania bankietów, wesel i innych uroczystości. Restauracja jest także otwarta dla gości zewnątrz. Restauracja prowadzona jest przez firmę zewnętrzną w związku z tym nie ma możliwości doliczenia kosztów do faktury.

Konferencje :

Hotel & Centrum Kongresowe IOR jest miejscem konferencji, kongresów i szkoleń, a zatem zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów. Warto organizować tu konferencje i szkolenia, gdyż: * posiadamy 13 nowocześnie przygotowanych sal, mogących pomieścić od 6 do 200 osób, * w salach istnieje możliwość ustawienia stołów i krzeseł według różnych kombinacji - na życzenie klienta, * wszystkie sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny, * możliwe jest tłumaczenie symultaniczne dla 300 osób w 6 językach, * oferujemy pełny profesjonalizm w obsłudze imprez szkoleniowych, * mamy doświadczenie w organizowaniu konferencji, kongresów i szkoleń.

Dodatkowe informacje :

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.10.2011 r. rozpoczął się remont schodów wejścia głównego do Hotelu i Centrum Kongresowego IOR, od ul. Grunwaldzkiej. W związku z tym, dojazd i wejście do hotelu możliwe będą od tylnej strony budynku, wjazd przez parking strzeżony. Jednocześnie informujemy, że na czas remontu zablokowany zostanie parking przed budynkiem, od strony ulicy Grunwaldzkiej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Poznań