Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Sunny

  Hotel Sunny

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Kowalewicka 12 B
  Poznań

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      119 PLN

  Mapa Hotel Sunny

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Sunny położony jest w odległości 4km od centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym, przy autostradzie A2 Berlin – Warszawa.

Zakwaterowanie :

Sunny Hotel Poznań dysponuje nowocześnie urządzonymi i zarazem wygodnymi jednoosobowymi, dwuosobowymi pokojami, apartamentami z jaccuzzi oraz pokojem trzyosobowym. Pokoje hotelowe wyposażone są: telewizor, telefon, darmowy dostęp do internetu, łazienkę, DVD.

Wyposażenie :

Po pracowitym dniu spędzonym po targach nasi klienci mogą skorzystać z usług salonu kosmetycznego, salonu odnowy biologicznej lub poćwiczyć w doskonale wyposażonej siłowni. Na terenie hotelu znajduje się również płatny parking strzeżony 10.00pln/doba.

Wyżywienie :

Sunny Restauracja posiada szeroką ofertę dań polskich i europejskich. Wszystkie potrawy wykonane są tradycyjnymi metodami i z naturalnych produktów. Na miłośników smacznej kuchni czeka wiele wyśmienitych potraw i trunków. Nasza restauracja jest idealnie przystosowana do organizowania uroczystości okolicznościowych takich jak np. spotkania biznesowe, przyjęcia firmowe, bankiety itp.

Konferencje :

Hotel posiada jedną nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną. Na wyposażeniu sali znajduje się: flipchart, telewizor, odtwarzacz DVD, rzutnik multimedialny, ekrany, Internet. Sala przystosowana jest do organizacji konferencji, bankietów, szkoleń, spotkań biznesowych.

Poznań