Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Zajazd Jaś Wędrowniczek

  Zajazd Jaś Wędrowniczek

  3 gwiazdki

  (Zajazd)

  ul. Bieleckiego 8
  Rymanów

  Przedmieścia

  Mapa

  Cena od :

      92 PLN

  Mapa Zajazd Jaś Wędrowniczek

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zakwaterowanie :

Każdy pokój posiada swój oryginalny styl i nazwę. Od strony południowej rozciąga się malowniczy widok na wzgórza Beskidu Niskiego.Do Państwa dyspozycji 20 pokoi wyposażonych w najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: - wygodne łóżka ze świeżą, pachnącą pościelą- łazienkę i te mniej potrzebne:- telewizor- internet (HOT-SPOT)

Wyposażenie :

Jacuzzi, sauna, mini siłownia.Otoczenie Jasia Wędrowniczka to idealne miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska z pieczonym baranem, kiełbaskami przy rytmach ludowej muzyki lub gitary.Zapraszamy na grillowanie pstrągów - grill do Państwa dyspozycji.Wieżyczka widokowa na stadion i okolicę Jasia. Miejsc pod grillem - 50 osób. Ogród z ławeczkami w cieniu brzóz - 300 osób. Królestwo kubusia puchatka - raj dla dzieci z huśtawkami, domkami, ławeczkami. Plac zabaw jest ogrodzony ze stolikami dla mam, które doglądają maluchów.Dla Pań zaś, które chcą w chwili spokoju wypić kawę i porozmawiać z przyjaciółką nie martwiąc się o swoje pociechy proponujemy powiadomić nas wcześniej o tym, a mamy kogoś kto chętnie przypilnuje dzieciaki. Istnieje możliwość jazdy konnej w siodle lub bryczką. Jeśli chcą Państwo umówić się na konkretną godzinę prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel 609 266 863.Organizujemy dłuższe wyjazdy po okolicznych wzgórzach i lasach całymi rodzinami.Dużo zieleni, kwiatów, drzew - każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.Duży ogród z brzozowymi alejkami, oczkiem wodnym, ustronnymi miejscami dla tych, którzy chcą spędzić czas w zupełnej ciszy i spokoju. Drewniana podłoga ze sceną - na wszelkiego rodzaju imprezy: wesela, koncerty, imprezy taneczne itd.

Wyżywienie :

Znajdziesz tu 3 sale. Każda z nich ma swój wyjątkowy klimat i styl. Główne wejście do Zajazdu prowadzi przez wiejski domek, przez niego to wchodzimy na salę główną. Mieści ona około 100 osób. Stare beczki, kufry, skrzynie, lampy, kielichy, obrazy, to rzeczy, które Jaś Wędrowniczek przywiózł z dalekich podróży. Idąc w lewo z sali głównej wchodzimy do sali kominkowej. Jest to kameralna część lokalu, na około 10 osób, idealna na zorganizowane imprezy, dla tych, którzy szukają spokoju i wyciszenia. Zrobiona jest w stylu wiejskiego pomieszczenia z młynkami, sitkami, maselniczkami – tutaj poczujesz się jak u Boryny w chałupie. Ostatnia z sal, zwana piwną, wystrojem nawiązuje do westernowskich klimatów dzikiego zachodu. Znajdziecie tu starą grająca szafę w stylu retro, stare kufle i obrazy. Uwagę zwraca obraz szczególny dla Jasia Wędrowniczka, przedstawiający motywy z filmów gangsterskich z takimi gwiazdami jak Robert De Niro, Al Paccino czy Marlon Brando w roli Dona Corleonea. Kamień na ścianach, drewniane bele, masywne stoły i ławy sprawiają, że czujemy się swobodnie i wygodnie. Wszystkie sale połączone są barem, który zaopatrzony jest w alkohole z różnych zakątków świata. Króluje Johnny Walker Blue Label. Jest tu miejsce dla tych, którzy chcą napić sie dobrego wina, wyszukanego drinka, czy po prostu posiedzieć z kuflem piwa w ręce. Napijesz się tu również doskonałej kawy, z ekspresu kolbowego, specjalnie sprowadzonego dla Jasia Wędrowniczka. Restauracja Zajazdu oferuje dania regionalne, staropolskie oraz kuchnię światową. Szef kuchnipoleca Krem z Leśnych Borowików, Pstrąga z pobliskich strumieni z zielonym koperkiem, a na deser szarlotkę z bitą śmietaną i lodami.

Rymanów