Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel iCam House

  Hotel iCam House

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  al. T. Rejtana 1
  Rzeszów

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      166 PLN

  Mapa Hotel iCam House

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel ICAM HOUSE zlokalizowany jest w pobliżu centrum Rzeszowa, w sąsiedztwie placówek handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Dworzec kolejowy Rzeszów znajduje się w odległości 500 m od hotelu. Do lotniska można dotrzeć w 20 - 30 minut. Taksówki dostępne są na życzenie. Naprzeciwko hotelu znajduje się przystanek autobusowy linii, którą można dojechać do centrum.

Zakwaterowanie :

Hotel ICAM HOUSE oferuje 24 przestronne, funkcjonalnie zaaranżowane i doskonale wyposażone pokoje: 9 pokoi 2-osobowych z podwójnym łóżkiem, 10 pokoi 2-osobowych z pojedynczymi łóżkami, 2 pokoje 1-osobowe, 3 apartamenty, w tym wyjątkowy apartament dla Nowożeńców, 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Każdy z naszych pokoi wyposażono w: dużą łazienkę z prysznicem, stałe łącze internetowe, linię telefoniczną, telewizor, wygodne biurko do pracy, zestaw wypoczynkowy. Każdego ranka dla Gości serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Wyposażenie :

Hotel Icam House zapewnia Gościom bezpłatny parking, usługi całodobowej recepcji.

Wyżywienie :

Restauracja w hotelu Icam House serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej, a co rano oferuje wyborne śniadanie w formie bufetu. Na terenie hotelu znajduje się również bar.

Konferencje :

Przestronne centrum konferencyjne, znajdujące się na parterze naszego Hotelu wyróżnia się dużą ilością światła dziennego. Sale posiadają drzwi przesuwane, co pozwala na ich połączenie lub rozdzielenie według potrzeb. Łączna powierzchnia 7 sal i foyer jest równa 500 metrom kwadratowym, z miejscem na 500 osób. Do dyspozycji jest najnowsza multimedialna technologia konferencyjna oraz wszelkiego rodzaju tablice i flipchart. Każda sala ma dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu.

Rzeszów