Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Malinowy Zdrój - Solec SPA

  Hotel Malinowy Zdrój - Solec SPA

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  Leśna 7
  Solec Zdrój

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      202 PLN

  Mapa Hotel Malinowy Zdrój - Solec SPA

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Miasto Solec Zdrój położone jest w Pd.- wsch. części województwa świętokrzyskiego kilkanaście kilometrów od Buska Zdrój. Odległości: 209 km na południe od Warszawy, 75 km na północny wschód od Krakowa. Najbliższe większe miasto Kielce 59 km na pólnoc.W roku 1837 Zdrój Sołecki został wpisany do rejestru uzdrowisk polskich i zapis ten otwiera historię uzdrowiska. Piękny Park zdrojowy z unikalnym drzewostanem i malowniczo wkomponowana w jego pejzaż rzeka Rzoska tworzą wyjątkowe miejsce stworzone do leczenia i wypoczynku. Na terenie gminy Solec Zdrój odwiedzić można m.in. Szaniecki Park Krajobrazowy. Poza wspaniałym krajobrazem do wizyty w Solcu Zdrój zachęca specyficzny mikroklimat, charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i małą ilością opadów w ciągu roku.Obecnie w Solcu Zdroju istnieją dwa źródła wody leczniczej: solanki chlorkowo-jodkowo- sodowo- bromkowo- siarczkowej, którą nazywamy po prostu wodą siarczkową. Duże stężenie siarki oraz wysoka mineralizacja powodują ,iż jest to najsilniejsza woda lecznicza w Polsce, a także jedna z najlepszych w Europie. Posiada ona wysoką wartość leczniczą stosowaną przede wszystkim w schorzeniach narządów ruchu ,reumatycznych oraz ortopedyczno-urazowych.Hotel ***+ Malinowy Zdrój - Solec SPA został otwarty w październiku 2005 roku.To bardzo komfortowy, trzypiętrowy obiekt o wysokim standardzie.

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 105 pokoi: * pokoje jednoosobowe, * pokoje dwuosobowe, * pokoje dwuosobowe lux, * apartamenty * pokoje dla osób niepełnosprawnych połączone wewnętrznymi drzwiami z pokojem dla opiekunaWszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę, TV - SAT, radio, Telefon, łącze internetowe, mini lodówkę , sejf oraz balkon. Z każdego balkonu rozciąga się wspaniały widok na Zalew Solecki lub Park Zdrojowy.Mając na względzie komfort gości, strefa lecznicza, rekreacyjna oraz centrum SPA znajdują się w tym samym budynku co część hotelowa.

Wyposażenie :

Centrum Rehabilitacji Malinowy Zdrój. Zajmą się Państwem profesjonalnie specjaliści balneologii, rehabilitacji i fizjoterapii.Do leczenia stosujemy klasyczne zabiegi balneologiczne takie jak :kąpiele siarczkowe o stężeniu indywidualnie dobranym dla pacjenta, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu. To kompleksowe postępowanie lecznicze daje najlepsze rezultaty w rehabilitacji, leczeniu chorób przewlekłych i profilaktyce.Rodzaje zabiegów i parametry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych. Istnieje również możliwość łączenia programu leczniczego z kosmetyką i odnową biologiczną. Proponujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających skórę, poprawiających samopoczucie, relaksacyjnych oraz upiększających. Zapewniamy skuteczną terapię w oparciu o najlepsze kosmetyki wyselekcjonowanych firm oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Proponujemy m.in. kąpiele perełkowe, kapsułę młodości, masaże oraz hydromasaże, koloroterapię, aromaterapię , terapię algami i solą morską, zabiegi ujędrniające ciało i twarz, relaks w saunie fińskiej, parowej oraz ziołowej. Zapraszamy również do nowoczesnego i profesjonalnego Studia Pielęgnacji Urody - oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, solarium usługi fryzjerskie oraz pielęgnację dłoni i stóp.Stosujemy nowoczesne metody pielęgnacji skóry, jej ochrony, rozwiązywania wszelkich problemów z nią związanych jak też przeciwdziałania starzeniu z zachowaniem przestrzeni na indywidualność każdego klienta. Oferta i sposób przeprowadzania zabiegów jest dostosowana do potrzeb klienta, który poszukuje kompleksowych usług wysokiej jakości, wymaga szybkich, wymiernych efektów (np.: rewitalizacja skóry, poprawa elastyczności, wyraźna poprawa nawilżenia i natłuszczenia naskórka) oraz ogólnej poprawy samopoczucia. Priorytetem będą zabiegi wykonywane na profesjonalnych urządzeniach w połączeniu z kosmetykami najlepszych firm, masażami czy aromaterapią. Wykorzystanie nowych osiągnięć technologii wraz z zastosowaniem metod tradycyjnych, naturalnych umożliwi przeprowadzenie efektywnych i bezinwazyjnych zabiegów, zarówno z zakresu kosmetyki zachowawczej jak i korygującej problemy estetyczne. Proponujemy Państwu szeroką gamę różnorodnych zabiegów, które dobierać będziemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.Centrum SPA oraz Studio Pielęgnacji Urody zapewni Państwu najwyższy poziom świadczonych usług w przyjaznym, estetycznym otoczeniu, w którym nasz klient będzie miał poczucie komfortu i troskliwej opieki w trakcie zabiegów.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług codziennie w godzinach 10.00 - 18.00

Wyżywienie :

Mistrz kucharski Zbigniew Kurleto zaprasza Państwa do restauracji w Malinowym Zdroju. Charakter naszej restauracji określa klasyczny wystrój oraz proponowane menu, które zawiera dania kuchni europejskiej, a także tradycyjne potrawy kuchni polskiej i regionalnej.Długoletnie doświadczenie naszego mistrza kucharskiego w renomowanych restauracjach krakowskich takich jak: Wierzynek czy Hotel Grand gwarantują wysoką jakość. Jako Prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników oddział Małopolska oraz członek Klubu Szefów Kuchni Pan Kurleto często uczestniczy w konkursach jako juror oraz współorganizator, co pozwala mu poznawać nowe trendy kulinarne i wprowadzać je do naszej restauracji.

Konferencje :

3 sale konferencyjne.

Solec Zdrój