Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Ideal Świebodzin

  Hotel Ideal Świebodzin

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Wojska Polskiego 12
  Świebodzin

  Centrum

  Cena od :

      78 PLN

Lokalizacja

Lokalizacja :

Jeżeli zechcecie Państwo dobrze odpocząć podróżując po zachodniej Polsce, warto zatrzymać się w hotelu ComfortExpress Świebodzin na trasie Poznań-Świecko. Jego oferta nawiązuje do stylu wygodnych, ale ekonomicznych hoteli. Zgodnie z polską tradycją obowiązuje tu gościnność. Dlatego każdy bez wyjątku czuje się tutaj Niezwykłym Gościem. To idealna lokalizacja w pobliżu głównych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych łączących Moskwę z Berlinem [A2] oraz Skandynawię z południem Europy [A3] zapewni Państwu wygodny dojazd. Położenie hotelu w sąsiedztwie Puszczy Rzepińskiej, Puszczy Noteckiej, Pojezierza Lubuskiego oraz Parków Krajobrazowych: Gryżyńskiego i Pszczewskiego stwarza niepowtarzalne warunki do pracy i wypoczynku.

Zakwaterowanie :

Hotel oferuje: 36 pokoi dwuosobowych - duże i wygodne, wszystkie z łazienkami, 2 apartamenty - przestronne i komfortowe. Łącznie: 87 miejsc noclegowych. Przygotowaliśmy: piętro dla gości niepalących, pokój dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, dodatkowo 4 pokoje mogą pełnić rolę pokoi rodzinnych. Dla wygody są one wyposażone w rozkładaną kanapę. Wszystkie pokoje mają łazienki z natryskami. Każdy z pokoi hotelowych wyposażony jest w wygodne meble, TV/sat z radiem, telefon, łącze internetowe, nowoczesny i bezpieczny system otwierania drzwi za pomocą karty magnetycznej.

Wyposażenie :

Hotel posiada:bilard,quad,darta, miejsce na ognisko,dostęp do kortu tenisowegoręczną myjnię do samochodu

Wyżywienie :

Nasza restauracja to miejsce, gdzie zawsze zjecie Państwo coś smacznego, a obsługa będzie na najwyższym poziomie. Potrawy i dania kuchni polskiej i międzynarodowej przygotowują kucharze, którzy dbają, by klienci byli zadowoleni z ich pracy. Wieczorem zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej "magicznej szafy", w której przechowujemy szeroki wybór alkoholi z całego świata.

Konferencje :

Nasze dwie sale - utrzymane w jasnych, pastelowych kolorach, przystosowane są do realziacji zarówno konferencji i szkoleń, jak i prezentacji, w tym multimedialnych. Jednocześnie znakomicie sprawdzają się jako miejsca doskonałe dla imprez okolicznościowych typu: przyjęcia, wesela, komunie, zloty absolwentów i inne. Ich zróżnicowana pojemność: 110 i 30 osób w układzie kinowym, pozwala wybrać Klientom salę najlepiej dostosowaną do potrzeb.

Świebodzin