Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Ibis

  Hotel Ibis

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Dworcowa 16
  Szczecin

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      189 PLN

  Mapa Hotel Ibis

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Ibis Szczecin Centrum położony jest w samym centrum miasta, 5 min. pieszo od dworców PKP i PKS, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich i Starego Miasta. W niedalekiej odległości od Hotelu znajduje się Centrum handlowe Galaxy oraz najstarsze kino na świecie "Pionier

Zakwaterowanie :

Hotel Ibis posiada łacznie 103 pokoje, w 88 pokoi jednoosobowych, 15 pokoi dwuosobowych, 62 pokoje dla niepalących oraz 4 pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel to budynek czteropiętrowy, wyposażony w trzy windy. Cały Hotel jest dla niepalących.

Wyposażenie :

W Hotelu Ibis Szczecin Centrum znaleźć można: kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, materiały informacyjne o mieście/regionie. Recepcja na życzenie Gości udostępnia: żelazka, skrytki depozytowe. Istnieje także możliwość zamówienia usług pralniczych. Obiekt otwarty jest 24 h, wyposażony w system przeciwpożarowy, alarmowy oraz czujniki na dym. Dla naszych niepełnosprawnych Gości stworzyliśmy podjazd dla wózków inwalidzkich, zaś dla najmłodszych prowadzimy przyjazną politykę cenową.

Wyżywienie :

Restauracja hotelowa "L'Estaminet" zlokalizowana jest na parterze, czynna jest w godzinach - 16.00 - 23.00, maksymalna ilość miejsc siedzących to 40.

Szczecin