Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Campanile Szczecin

  Hotel Campanile Szczecin

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Wyszyńskiego 30
  Szczecin

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      159 PLN

  Mapa Hotel Campanile Szczecin

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel położony jest w centrum miasta. Szczecin położony jest na obu brzegach Odry, nad Zalewem Szczecińskim, 16 km od granicy polsko-niemieckiej, 80 km od Morza Bałtyckiego i 150 km od stolicy Niemiec- Berlina.

Zakwaterowanie :

Zatrzymując się w naszym hotelu macie Państwo do dyspozycji 85 komfortowych pokoi. W każdym pokoju znajdują się: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawa, herbata, ciasteczka.

Wyposażenie :

W każdym pokoju znajdują się:Klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawa, herbata, ciasteczka.

Wyżywienie :

Proponujemy Państwu wyśmienite dania kuchni polskiej oraz słynny szwedzki stół Campanile. Codziennie niespodzianka Szefa Kuchni.Menu dla milusińskich. Szeroki wybór smakowitych sałatek, owoców, lodów, ciast. Mięso, drób, ryby, dania jarskie, sosy. Danie dnia. "Małe co-nieco". Restauracja czynna w godzinach od 13.00 do 22.00.

Konferencje :

Hotel Campanile w Szczecinie udostępnia Państwu 4 sale konferencyjne, które w zależności od Państwa potrzeb mogą być różnie modyfikowane. W cenę wynajęcia sali wliczony jest sprzęt audio-wizualny w postaci: rzutnik na folię, rzutnik na slajdy, TV, magnetowid, flip chart, ekran, nagłośnienie. Za dodatkową dopłatą możemy zapewnić Państwu profesjonalny sprzęt do obsługi konferencji.

Szczecin