Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Novotel

  Hotel Novotel

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  al. 3-go Maja 31
  Szczecin

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      215 PLN

  Mapa Hotel Novotel

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Novotel Szczecin położony jest w centrum miasta, w odległości 5 min pieszo od dworców PKP i PKS i w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich oraz galerii handlowych.

Zakwaterowanie :

Hotel dysponuje łącznie 116 pokojami, w tym 13 pokoi executive, 3 apartamenty, 102 pokoje dla osób niepalących, 4 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Novotel Szczecin to budynek czteropiętrowy, wyposażony w cztery windy.

Wyposażenie :

Hotel Novotel Szczecin posiada basen, fitness room, jacuzzi, małą siłownię, saunę fińską. Hotel wyposażony jest w czujniki na dym, nowoczesny system alarmowy oraz przeciwpożarowy. Gościom recepcja na życzenie udostępnia żelazko oraz skrytki depozytowe. Zmotoryzowani Goście samochody zostawić mogą w bezpiecznym garażu. Obiekt otwarty jest 24 h. Na każdym piętrze znajdują się maszyny do czyszczenia obuwia, przy recepcji - materiały informacyjne o mieście/regionie. Na terenie Hotelu dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Pobyt ze śniadaniem gratis dla dzieci do lat 16 dzielących pokój z rodzicami.

Wyżywienie :

Na parterze zlokalizowana jest Restauracja "The Garden Brasserie", która czynna jest w godzinach - 06:00-23:00. Maksymalna ilość miejsc siedzących to 96. Specjalnością kuchni są dania kuchnii polskiej i międzynarodowej.

Konferencje :

Hotel posiada 8 sal konferencyjnych, które pomieścić mogą 10 - 180 osób. Każda z sal posiada pełne wyposażenie audio-wizualne, dostęp do Internetu, rzutniki folii i slajdów, flipcharty oraz mikrofony z nagłośnieniem.

Szczecin