Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Gromada Staropolski

  Hotel Gromada Staropolski

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Żeglarska 10/14
  Toruń

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      120 PLN

  Mapa Hotel Gromada Staropolski

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

HOTEL GROMADA *** - usytuowany jest w zabytkowych kamieniczkach w samym centrum Starego Miasta. Taka lokalizacja zachęca do zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce jakim jest Toruń, miasta pełnego gotyckich budowli i pamiątek z przeszłości, które znajdują się na Światowej Liście Kultury i Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Hotel mieści się w trzech kamienicach, z których jedna jest obiektem zabytkowym. W jej gotyckich, stylowo urządzonych wnętrzach zlokalizowane są: restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, część pokoi.

Zakwaterowanie :

Hotel dysponuje 73 miejscami noclegowymi w następujących pokojach: 13 pokoi 1 -osobowych, 29 pokoi 2-osobowych i 1 apartament. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV, radio, telefon, dostęp do internetu.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: parking strzeżony 300 m od hotelu, przy hotelu parking niestrzeżony.

Wyżywienie :

The Hotel restaurant is located in the heritage part of the building serving polish and European cuisine. There is a café, catering and room service is also available.

Konferencje :

Sala konferencyjna znajduje się w części zabytkowej hotelu. Jej elementy architektoniczne oraz stylowy wystrój stwarzają niepowtarzalny klimat. W sali nie ma filarów, znajduje się ona na I piętrze, tuż obok na półpiętrze mieści się mała kawiarnia, w której w czasie przerw może być zorganizowany poczęstunek. Sala idealnie nadaje się na kameralne spotkania lub bankiety. Sala konferencyjna wyposażona jest w: TV + video, dostęp do internetu, rzutnik pisma, tablica, ekran, mikrofon bezprzewodowy.

Dodatkowe informacje :

TORUŃ - miasto sławnego astronoma Mikołaja Kopernika, położone w dolnym biegu Wisły, założone zostało w 1233 r. przez Krzyżaków. Obecnie to miasto uniwersyteckie, ważny ośrodek życia gospodarczego, naukowego i kulturalnego współczesnej Polski. Toruń posiada piękny średniowieczny zespół architektoniczny, gotyckie mury miejskie z bramami i Krzywą Wieżą z I poł. XIV w., kościoły klasy "0": Bazylika św. Janów z połowy XIII w., św. Jakuba z r. 1309 i Najświętszej Marii Panny z lat 1343-1370; ratusz gotycko-renesansowy z końca XIV w.; ruiny zamku krzyżackiego, barokowa "Kamienica pod gwiazdą" z końca XVII w. oraz wiele innych gotyckich renesansowch kamienic i spichrzy.

Toruń