Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Heban

  Hotel Heban

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Małe Garbary 7
  Toruń

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      150 PLN

  Mapa Hotel Heban

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa w przygotowanych, specjalnie dla Was kamienicach z XVII i XIX w. W tym unikatowym obiekcie (czarna kamienica) o oryginalnej fasadzie stworzyliśmy komfortowy hotel i ekskluzywną restauracje. Do naszych czasów przetrwały zabytkowe polichromie z XVII i XVIII w. Pokryta czarnym tynkiem elewacja frontowa budynku reprezentuje typ kamienicy późnorenesansowej, natomiast szczyt uwieńczony jest koroną królewską charakterystyczna, dla dynastii Wazów. W kamienicy, w której urodził się Samuel Bogumił Unde - twórca słownika j. polskiego, przygotowaliśmy dla Państwa kom¬fortowe apartamenty i pokoje. Pobyt w naszym hotelu ułatwia zwiedzanie Torunia, miasta wpisanego na listę światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Zakwaterowanie :

Oferujemy swoim gościom 44 miejsca noclegowe w 19 pokojach: jedno, dwuosobowych oraz apartamentach, wyposażonych w piękne, stylowe meble. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor, telefon i lodówkę.

Wyposażenie :

Dysponujemy salką bilardową.

Wyżywienie :

W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja, w której w stylowych wnętrzach organizujemy bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe. Preferujemy kuchnię staropolską oraz dania kulinarne innych narodów.

Konferencje :

Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran, flipchart, oraz rzutnik.

Toruń