Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Bacero

  Hotel Bacero

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Ołtaszyńska 107
  Wrocław

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      180 PLN

  Mapa Hotel Bacero

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Komfortowo i nowocześnie urządzony Hotel Bacero leży nieopodal autostrady A-4 tuż przy Węźle Bielańskim, przemysłowo-handlowym centrum Wrocławia a jednocześnie dojazd do śródmieścia, historycznego centrum miasta, trwa tylko 10 minut! To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, ciszę oraz wysoką jakość oferowanych usług. Przytulne wnętrza i miły nastrój hotelu stwarzają warunki do pracy i zabawy. Rozległe tereny zieleni zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zakwaterowanie :

Oferujemy 80 pokoi 1 i 2 osobowych. Komfortowe pokoje wyposażone są w klimatyzację, WC z łazienką, telefon, Sat-TV oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, co stwarza miły nastrój i dobre warunki do pracy i wypoczynku. Posiadamy również pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie :

Nasza restauracja „Finini” serwuje przysmaki kuchni europejskiej jak i regionalnej. Aromatyczna kawa i bogaty bufet śniadaniowy gwarantuje dobry początek dnia. Eleganckie i przytulne wnętrze jest znakomitym miejscem do spotkań jak i imprez okolicznościowych zarówno prywatnych jak i biznesowych. Polecamy bogate menu, ale również jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Konferencje :

W naszym hotelu mogą Państwo skorzystać z trzech sal konferencyjnych - małych - do 25 osób i dużej - do 70 osób. W salach tych z przyjemnością odbędą Państwo wielogodzinne spotkania w atmosferze skupienia i spokoju. Zapewniamy fachową obsługę i chętnie służymy radą przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji, bankietów. W cenie wynajmu wliczone są: * ekran, * rzutnik folii, * telewizor, * video.

Wrocław