Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Campanile Wrocław

  Hotel Campanile Wrocław

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Jagiełły 7
  Wrocław

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      139 PLN

  Mapa Hotel Campanile Wrocław

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Zapraszamy do Hotelu Campanile, który położony jest w blisko samego centrum Wrocławia pomiędzy dwoma mostami, Mieszczańskim i Pomorskim, w odległości 2 km od dworca kolejowego i 5 km od lotniska.

Zakwaterowanie :

Zatrzymując się w naszym hotelu macie Państwo do dyspozycji 110 komfortowych pokoi. Każdy pokój wyposażyliśmy z myślą o jak największej wygodzie naszych gości: klimatyzację, automatyczne budzenie, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, biurko do pracy, telewizję satelitarną i Canal+, zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawę, herbatę, ciasteczka, łazienkę z wanną i prysznicem, suszarkę do włosów, wydzielone piętro dla osób palących, możliwość wstawienia łóżka dostawnego dla 3 osoby, pokoje łączone, pokoje dla osób niepełnosprawnych, bezpłatny bezprzewodowy internet.

Wyposażenie :

Hotel dysponuje również parkingiem dozorowanym; dostęp do Internetu. Zwierzęta w hotelu są akceptowane.

Wyżywienie :

Restauracja otwarta codziennie od godz. 12:30 do 22.30 proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej z akcentem kuchni francuskiej, wraz ze słynnym bufetem Campanile.

Konferencje :

Zachęcamy do organizowania konferencji, bankietów, szkoleń i spotkań w naszym hotelu. Do Państwa dyspozycji możemy udostępnić cztery sale konferencyjne. W cenę sali wliczony jest wynajem sprzętu audio-wizualnego, rzutnika na folię, rzutnika slajdów, TV, magnetowidu, flip-charta, ekranu, nagłośnienia, oraz wody mineralnej. Istnieje możliwość podłączenia do Internetu. Za dopłatą możemy zapewnić Państwu inny sprzęt do obsługi konferencji (rzutnik multimedialny, kabiny do tłumaczeń symultanicznych).

Wrocław