Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Jester

  Hotel Jester

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Kowalska 63
  Wrocław

  Przedmieścia

  Mapa

  Cena od :

      180 PLN

  Mapa Hotel Jester

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel "Jester" położony jest przy wjeździe do Wrocławia od strony Warszawy, nieopodal centrum handlowego "Korona".

Zakwaterowanie :

Hotel "Jester" oferuje przytulne i wygodne pokoje 1, 2 i 3-osobowe , oraz dwoma apartamenty (łącznie 64 miejsca noclegowe). Dzieci do lat 4 zakwaterowane wspólnie z rodzicami przyjmowane są bezpłatnie. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV-sat, radio, telefon, podłączenie do internetu. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Do dyspozycji gości parking monitorowany.

Wyposażenie :

W hotelu organizowane są przyjęcia okolicznościowe, bankiety, konferencje, szkolenia. Ponadto goście hotelowi mogą skorzystać z restauracji hotelowej oferującej wyśmienite dania lub drink baru a wolne chwile w ciepłe dni spędzić w ogrodzie piwnym, racząc się specjałami z grilla lub ogniska. Fachowa i miła obsługa, komfortowe warunki pobytu powodują, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych gości.

Wyżywienie :

Zapraszamy Państawa do Restauracji na niecodzienne kulinarne doznania. Szef kuchni potrafi zaspokoić podniebienia wybrednych smakoszy, którzy znajdą tu szeroki wybór dań kuchni polskiej, jak również potrawy kuchni świata. Ciepłe słoneczne dni proponujemy spędzić w zacisznym ogródku piwnym, racząc się specjałami z grilla lub ogniska.

Konferencje :

Zapraszamy Państwa do Hotelu "Jester", gdzie profesionalnie przygotujemy dla Państwa konferencje, spotkania biznesowe, narady. Sala konferencyjna jest wyposażona w sprzęt audio i video, rzutnik multimedialny, tablicę flipcard, telefon konferencyjny, sprzet nagłaśniający.

Wrocław