Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Lothus

  Hotel Lothus

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Wita Stwosza 22/23
  Wrocław

  Centrum

  Mapa

  Cena od :

      169 PLN

  Mapa Hotel Lothus

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Lothus zlokalizowany jest przy zakończeniu ulicy Wita Stwosza skierowanym na Pl. Dominikański z jego centralnym punktem Galerią Dominikańską. Jest to samo serce Wrocławia. (do Rynku około 200 m, do dworca PKP około 1 km, do lotniska około 9,5 km).

Zakwaterowanie :

Hotel Lothus proponuje Państwu komfortowe warunki wypoczynku, dyskretną i fachową obsługę, wszystko to w samym centrum historycznego miasta Wrocław. Hotel Lothus dysponuje pokojami 1-osobowymi, 2-osobowymi i 3-osobowymi. W każdym z pokoi dostępne są: telewizja, komfortowe łazienki z natryskami, nowe wygodne meble. Na terenie hotelu funkcjonuje sieć internetowa Wi Fi, objęte są nią: recepcja, hol, restauracja, sala konferencyjna, oraz pokoje.

Wyposażenie :

W każdym z pokoi dostępne są: telewizja, łazienka z natryskiem, nowe wygodne meble oraz na życzenie Klienta bezpłatny, bezprzewodowy Internet.Na terenie hotelu funkcjonuje bezpłatna sieć internetowa WiFi (hotspot), objęte są nią: recepcja, hol, restauracja, sala konferencyjna, pokoje.

Wyżywienie :

Miłośników kuchni orientalnej i wyśmienitej oryginalnej atmosfery zapraszamy do Restauracji Lothus. Naszą specjalnością jest kuchnia wietnamska. W imieniu szefa kuchni polecamy sałatkę z pędów lotosu, polędwicę z grilla po pekińsku podawaną na gorącym półmisku, kaczkę pieczoną po tonkińsku lub węgorza duszonego z papryką i trawą cytrynową.

Konferencje :

Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjną na 40 osób. Do dyspozycji gości istnieje możliwość wypożyczenia dowolnych elementów mutlimedialnych.

Dodatkowe informacje :

Możliwość parkowania w pobliżu hotelu na ulicy w wyznaczonych miejscach za dodatkową opłatą. Dodatkowo parking niestrzeżony płatny w Hotelu – brak możliwości rezerwacji.

Wrocław