Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Zaułek

  Hotel Zaułek

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Garbary 11
  Wrocław

  Stare Miasto

  Mapa

  Cena od :

      230 PLN

  Mapa Hotel Zaułek

  zamknij

Zdjęcia

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług trzygwiazdkowego, uniwersyteckiego hotelu „Zaułek”. Hotel nasz to niezwykłe miejsce, w którym spotykają się ludzie nauki, sztuki, businessu i polityki. "Zaułek" położony jest w centrum Wrocławia w odległości 200 m. Od Rynku, 2 km od Dworca PKP, 30 min jazdy samochodem od Portu Lotniczego oraz 35 min od autostrady.

Zakwaterowanie :

Przytulne wnętrze hotelu zaskoczy Cię swoją lekkością - klimat staromiejskiej kamienicy świetnie łączy się tu z nowoczesnym wykończeniem. Wygląd pokoi to kompromis pomiędzy przestronnością i przytulnością. Ciepłe kolory tapet, wykładzin i tapicerki oraz sosnowe meble tworzą atmosferę spokoju. Znajdziesz tu miejsce do pracy i do wypoczynku, wygodnie ulokujesz swoją garderobę. W każdym pokoju są ponadto: TVSAT, telefon, mini-bar i radio. Oprócz komfortowej łazienki z prysznicem masz do dyspozycji mały przedpokój. Przed pokojami dwuosobowymi znajdują się przeszklone wykusze, w których możesz przyjmować swoich gości.

Wyposażenie :

Zmotoryzowanym klientom gwarantujemy miejsce na naszym parkingu.

Wyżywienie :

Zachęcamy również do odwiedzenia restauracji hotelowej „Klub Zaułek”, czynnej od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do „ostatniego gościa”. Jest to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, lunch, przyjęcia okolicznościowe, kolacje w niewielkim gronie. Polecamy tradycyjne polskie potrawy, przygotowane według sprawdzonych receptur. Służymy radą i pomocą przy doborze menu, dostosowując się do indywidualnych gustów naszych gości.

Dodatkowe informacje :

Karta pobytu naszego hotelu umożliwia zwiedzanie Muzeum Uniwersyteckiego: Oratorium Marianum, Auli Leopoldina oraz Wieży Matematycznej.

Wrocław