Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Mercure Kasprowy

  Hotel Mercure Kasprowy

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Szymoszkowa 1
  Zakopane

  Blisko Centrum

  Mapa

  Cena od :

      275 PLN

  Mapa Hotel Mercure Kasprowy

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane położony jest w zimowej stolicy Polski (4 km od Dworca PKP i PKS), na słonecznym stoku Gubałówki, skąd roztacza się widok na Tatry. Połączenie Hotelu z centrum miasta zapewnia mikrobus, kursujący co godzinę. Tuż obok Hotelu znajdują się dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe na Gubałówkę. Zimą służą narciarzom, latem umożliwiają spacer Pogórzem Gubałowskim. W sezonie letnim przed Hotelem jest czynne kąpielisko z podgrzewaną wodą.

Zakwaterowanie :

Hotel dysponuje ogółem 288 pokojami przeznaczonymi dla Gości. Wśród nich są pokoje dla osób palących lub niepalących, pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty. Wyposażenie pokoi: gniazdo modemowe, telefon, minibar, pay TV, Room Service, tv. Ceny nie zawierają taksy klimatycznej 2zł/dobę/osobę, płatnej na miejscu w Hotelu.

Wyposażenie :

Centrum rekreacyjne Hotelu to: basen, brodzik dla dzieci, przechowywalnia sprzętu, ścieżki do joggingu. Pozostałe usługi hotelowe: bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), Business Center, informacja turystyczna, kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, możliwość skorzystania z komputera, plac zabaw dla dzieci, skrytki depozytowe w recepcji.

Wyżywienie :

Restauracje hotelowe ("Alpejska", "Zakopane") serwują tradycyjne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Karczma regionalna "Kasprowy Przycup" oferuje regionalne potrawy. W hotelu znajdują sie również lobby bar "Panorama", sala gier, klub nocny.

Konferencje :

Kompleks 8 sal konferencyjnych i sal spotkań może pomieścić od 10 do 550 osób w zależności od rodzaju ustawienia (teatralne, bankietowe, szkolne lub cocktailowe).Sala Tatry ABC + Foyer pomieści do 550 osób przy ustawieniu teatralnym. Sala posiada kompleksowe nagłośnienie z podziałem na 3 niezależne salki A, B, C. W każdej sali znajdują się rzutniki multimedialne, które mogą współgrać – projekcja na 3 ekrany jednocześnie lub indywidualnie przy podziale na salki A, B, C.Sala Rysy może pomieścić 190 osób przy ustawieniu w stylu teatralnym.Sala Giewont – do 52 osób w ustawieniu teatralnym, Sala Zawrat i Morskie Oko do 40 osób, a Czarny Staw do 10 osób wg takiego ustawienia.Sala Bankietowa Zakopane jest dla 450 osób w formie bankietu zasiadanego i do 600 osób w formie cocktail – party.Wyposażenie: nagłośnienie, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, rzutniki multimedialne, ekrany, flipchart, parkiety, mównica, dostęp do ISDN i INTERNETU, system zarządzania i obsługi mediów AV-CRESTON

Dodatkowe informacje :

Ceny nie zawierają taksy klimatycznej 2zł/dobę/osobę, płatnej na miejscu w Hotelu.

Zakopane