Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Murowanica

  Hotel Murowanica

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Przewodników Tatrzańskich 6
  Zakopane

  Blisko centrum

  Mapa

  Cena od :

      225 PLN

  Mapa Hotel Murowanica

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

MUROWANICA - nowoczesny hotel *** o niepowtarzalnej lokalizacji, położony u podnóża Tatr, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy głównej drodze prowadzącej do Kuźnic, oddalony o 700m od stacji kolejki na Kasprowy Wierch. Murowanica to najwyżej położony w Polsce hotel, o nowoczesnej architekturze, zbudowany z kamienia, szkła i aluminium w malowniczy sposób harmonizujący z otaczająca go tatrzańską przyrodą. Wszystko to sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce, zapewniające wspaniały pobyt i wypoczynek w klimacie ciszy, spokoju i szmeru przepływającego obok górskiego potoku , z dala od zgiełku miasta.

Zakwaterowanie :

Do dyspozycji Gości pozostaje 35 komfortowych 4,3,2 i 1-osobowych apartamentów wraz z miejscami parkingowymi na 2-poziomowym podziemnym parkingu. Funkcjonalne i przytulne apartamenty, w większości z balkonami, wyposażone są w TV sat, tv LCD, internet, sejf. W cenie apartamentu centrum rekreacji:basen, sauna turecka oraz fińska.

Wyposażenie :

Dla zapewnienia Gościom hotelu relaksu i odprężenia oraz w celu rekreacji hotel posiada CENTRUM REKREACJI z basenem, dwoma saunami, mokra i sucha oraz gabinet masażu.

Wyżywienie :

W ramach relaksu zapraszamy do naszego drink baru na wyszukane cocktaile serwowane przez jednego z najlepszych barmanów w Polsce.

Konferencje :

Zapraszamy do organizacji konferencji, spotkań firmowych, szkoleń w Hotelu Murowanica. Oferujemy wszelkie udogodnienia konferencyjne łącznie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do Internetu. Sala konferencyjna posiada klimatyzację, która z pewnością wpłynie na komfort organizowanych przez Państwa spotkań, a odpowiednia aranżacja sprawi, że obowiązki zawodowe staną się przyjemnością. Sala Konferencyjna może pomieścić w zależności od układu do 100 osób.

Zakopane