Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Gromada

  Hotel Gromada

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Zaruskiego 2
  Zakopane

  Krupówki

  Mapa

  Cena od :

      180 PLN

  Mapa Hotel Gromada

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

HOTEL GROMADA *** - w rześkim, górskim klimacie oraz serdecznej atmosferze Hotelu stworzyliśmy Państwu optymalne warunki wypoczynku i pracy. Położony w centrum Zakopanego obiekt jest trzykrotnym laureatem Złotego Klucza – jako najgościnniejszy i o wysokim standardzie obsługi. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania południowego regionu Polski. Spełni oczekiwania amatorów sportów zimowych, pieszych wycieczek oraz pasjonatów kultury Podhala. Z Zakopanego jest tylko 17 km do przejścia granicznego co umożliwia dogodne zwiedzanie Tatr Słowackich i kąpiele w basenach geotermalnych.

Zakwaterowanie :

Hotel posiada 11 pokoi 1-osobowych, 33 pokoje 2-osobowe, 6 pokoi 2 osobowych typu Studio, 3 pokoje rodzinne oraz 2 pokoje typu Studio o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, radio, telefon, a pokoje jednoosobowe oraz pokoje typu studio dodatkowo w lodówkę i czajnik.

Wyposażenie :

Usługi dodatkowe: sauna, siłownia, parking niestrzeżony, kiosk.

Wyżywienie :

Restauracja Rooster wnętrzem przypomina amerykańską restaurację przy kultowej drodze „ Route 66” z lat 60-tych. Narciarzy spragnionych wypoczynku po „białym szaleństwie” zapraszamy do całorocznego ogródka, gdzie w przyjaznej atmosferze można szybko zregenerować siły. Restauracja proponuje przysmaki tradycyjnej kuchni polskiej oraz popularne dziś dania amerykańskie. W hotelu znajduje się również całoroczny ogródek oraz Drink Bar.

Konferencje :

Sala konferencyjna znajduje się na 3 piętrze hotelu. Posiada balkon, z którego rozpościera się piękny widok na Tatry i przepływający tuż obok hotelu potok górski. Dogodne połączenie sali z recepcją i gastronomią poprzez windę hotelową. Istnieje dodatkowa możliwość organizowania kameralnych sal na ok. 10 osób w pokojach o pow. 24 m2, co pozwala na prowadzenie zajęć szkoleniowych w podgrupach. Wyposażenie: rzutniki (multimedialny, folii, slajdów), ekran, flip-chart, odbiornik TV, magnetowid, radio z odtwarzaczem CD, nagłośnienie, telefon, dostęp do Internetu bezprzewodowego HOTSPOT. Dodatkowo w Hotelu możliwość skorzystania z ksero, fax’u, drukarki.

Zakopane