Proces rezerwacji

Miasto
Ładowanie
Data przyjazdu
Ładowanie
Data wyjazdu
Ładowanie
Waluta
Ładowanie
Osoby / Łóżka
Ładowanie
Pokoje:
Ładowanie
Dla palących
Ładowanie

Zarezerwuj_hotel

Pomoc w rezerwacji

Szybkie pytanie

Pomoc

rezerwacje@4...

 • Hotel Skalny

  Hotel Skalny

  3 gwiazdki

  (Hotel)

  ul. Pardałówka 3b
  Zakopane

  poza centrum

  Mapa

  Cena od :

      240 PLN

  Mapa Hotel Skalny

  zamknij

Lokalizacja

Mapa

Lokalizacja :

Hotel "Skalny" - to nowy i nowoczesny obiekt o wysokim standardzie wyposażenia. Hotel położony jest w południowo-wschodniej części Zakopanego, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego, stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch w Kuźnicach oraz stoków narciarskich Nosala i Kozińca. Półgodzinny spacer w rejon tatrzańskich dolin stanowi dodatkową atrakcję. Widok na panoramę całych Tatr z pokoi Hotelowych, ciepłe wnętrze i ciekawa architektura budynku na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu z Gości.

Zakwaterowanie :

Pokoje, które Państwu mamy przyjemność zaoferować znajdują się na czterech kondygnacjach naszego Hotelu. Każda z kondygnacji różni się od siebie w kolorystyce wykończenia pokoi, i jest utrzymana w pastelowych, delikatnych barwach. Pokoje na parterze cechuje kolor niebieski, pokoje na poziomie I-go piętra utrzymane są w tonacji czerwono-zielonej, II piętro zdobi zieleń a piętro III charakteryzuje kolor łososiowy. Specjalny dobór koloru materiałów znajdujących się w każdym z pokoi i łazience, a więc wykładziny dywanowej, glazury, lamp, zasłon itd. podkreśla ich przytulny i elegancki charakter. Każdy z pokoi wyposażony został w 21" odbiornik TV , z kanałami telewizyjnymi w których każdy znajdzie coś dla siebie (np. HBO, Discovery, Eurosport, TVP1, TVP2, CNN itp.) W 6 pokojach na III kondygnacji oraz na sali konferencyjnej można korzystać ze stałego łącza internetowego.

Wyposażenie :

Na poziomie dolnejej kondygnacji znajduje się restauracja z kominkiem i zespół rekreacyjny z basenem z podgrzewaną wodą przeciwprądami i kaskadą, oraz sauny /parowa, sucha, INFRA RED/, solarium, pokój do masażu. Można tutaj będzie odpocząć po górskich eskapadach, nartach bądź wycieczkach rowerowych, a wysokiej klasy masaż zapewni pełnię sił przed następnym dniem. Do dyspozyzycji Państwa przeznaczona jest dalsza częsć centrum rekreacji czyli: sala fitness, sala squash, sala bilardowa.

Wyżywienie :

Do dyspozycji Państwa jest restauracja dla 80 osób, utrzymana w ciepłych barwach, nawiązująca do stylu regionalnego, klimatyzowana z kominkiem gwarantującym ciepłą atmosfere, o różnych możliwościach aranżacji ustawienia stolików. Restauracja dysponuje bogatym wyborem dań, istnieje możliwość wyżywienia typu pensjonatowego. Przy holu recepcyjnym znajduje się bar, gdzie miła i profesjonalna obsługa jest do dyspozycji gości do póżnych godzin wieczornych. W pobliżu znajduje się dyskretna przestrzeń wyposażona w wygodne loże i fotele dla ok. 25 osób, z której możemy podziwiać panorame górskich hal, a kominek który się w niej znajduje dostarcza uczucia ciepła i przytulności.

Konferencje :

Sala konfererencyjna o powierchni 130 m2. Wyposażenie: nagłośnienie; mikrofony bezprzewodowe; klimatyzacje; sterowanie oświetleniem; rzutnik multimedialny; ekran; flipchart; sprzęt audio video. Przygotowana do przyjęcia do 120 osób /w zależności od układu sali.

Zakopane